Hľadá sa nový super šéf údržby !

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Čím skôr Vás tu chceme mať! Ale keď inak nedáte - tak i počkáme :-)
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou + možnosť bezplatného ubytovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a schvaľovanie došlých faktúr za opravy, a pod.,
- kontrola nákladov na nákladné vozidlá, VZV a bagre,
- komunikácia so servisnými spoločnosťami, objednávanie pravidelných servisov, údržby, opráv a pod.,
- vedenie evidencie o vykonaných opravách a servisných zásahoch,
- kontrola a monitorovanie spotreby PHM VZV a bagrov,
- informovať nadriadených o neprimerane vysokej spotrebe PHM, nadmerného opotrebenia, atď.,
- vykonávať a koordinovať pravidelnú preventívnu údržbu strojov a zariadení v zmysle interných predpisov a nariadení výrobcu,
- zabezpečiť revízie, odborné skúšky, kalibrácie a pod. všetkých strojov a zariadení v zmysle legislatívy,
- viesť evidenciu vykonaných revízií, odborné skúšky, kalibrácie a pod. všetkých strojov a zariadení,
- akékoľvek ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadených.

- veľmi uspokojivé platové ohodnotenie v závislosti od Vašich pracovných skúseností,
- možnosť odborného, kariérneho a platového rastu,
- práca pre silnú a stabilnú nemeckú spoločnosť s medzinárodným pôsobením,
- koncoročné odmeny,
- stravné lístky v sume 3,60 Eur / deň, v prípade nadčasov zdvojnásobené,
- zaujímavé Teambuildingy,
- otvorená komunikácia naprieč celou firmou,
- možnosť bezplatného ubytovania v ubytovni priamo na pracovisku.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Vašu žiadosť na email: info@prama.sk.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na
t.č. 0948/ 908 777.

Za Vaše žiadosti Vám vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je silná nemecká spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami a cenným know-how, ktorá má medzinárodné pôsobenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Musíte byť vyslovene Technický typ - to je jasné :-)

A navyše musí u Vás byť:
- vynikajúca organizácia práce - je toho veľa a ako to už bývava - vždy všetko samozrejme naraz ;-)
- odolnosť voči stresovým situáciám - nie je o ne núdza ;-)
- skúsenosti na pozícii technického zamerania (to presnejšie prediskutujeme osobne, prípadne po telefóne ) a záujem o nami opísanú prácu,
- technické zameranie vzdelania je tiež určitou výhodou ale nie podmienkou (postačuje str.škola),
- MS Office na používateľskej úrovni,
- flexibilita.

Spoločnosť PRAMA s.r.o. sa zaoberá poskytovaním profesionálnych personálnych služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PRAMA s.r.o
Bosáková 7
851 04 Bratislava
ID: 3210469   Dátum zverejnenia: 13.10.2017