Vodič VZV

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď/dohodou
800 Eur + 100 Eur bonus za dochádzku do práce + možnosť 13. a 14.platu + 2 dni dovolenky navyše

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre úspešnú nadnárodnú firmu hľadáme do stabilného tímu 1 Vodiča na VZV.
Ak máte skúsenosti s touto prácou - budeme radi keď sa k nám pridáte !
Veľkou výhodou je mať aj platný preukaz na VZV.

Sme tu tím ľudí, ktorý rád pracuje aj vonku na čerstvom vzduchu, nie v hale a kolegu tejto "rovnakej krvnej skupiny" radi uvítame :-)
Zabezpečenie ochranného odevu a topánok do chladného počasia je pre nás samozrejmosťou.
Radi by sme však v našom tíme privítali ľudí, ktorí vyslovené vyhľadávajú inú prácu ako v logistických veľkých centrách.

Pracuje sa od pondelka do piatku na jednej zmene od 7,00 do 15,30 hod.
Výnimočne sa po vzájomnej dohode môže vyskytnúť aj práca počas víkendu...
Prácu cez víkendy odmeňujeme nadštandardným príplatkom (nad rámec Zákonníka práce).

Náplň práce:
- riadenie a obsluha prideleného VZV,
- kontrola nákladky a vykládky tovaru.

- veľmi dobré platové ohodnotenie,
- práca pre medzinárodne pôsobiacu nemeckú spoločnosť, kde sa prípadná výnimočná práca cez víkend hradí nad rámec Zákonníka práce, dodržiava sa BOZP, preplácajú sa nadčasy 100% a nikdy nemešká výplata,
- 2 dni voľna za rok nad rámec dovolenky,
- v prípade pozitívneho hospodárskeho výsledku firmy - možnosť 13. a 14.platu,
- lojality bonus (vernostný bonus za odpracované roky),
- každý mesiac bonus: 100 Eur za 100% dochádzku (nevypláca sa len v prípade PN),
- v prípade dochádzania možnosť príspevku na cestovné (50 - 100 Eur za mesiac),
- stravné lístky v hodnote 4,00 Eur (vy si na ne doplácate len 1 Eur),
- možnosť zvýšenia mzdy po zaučení (nie je automatické),
- možnosť kariérneho postupu na vyššiu pozíciu.

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu Vodiča VZV prosím zašlite nám Váš životopis na email: [email protected].
V prípade akýchkoľvek otázok nás kedykoľvek kontaktujte na t.č. 0948/908 777.

Veľmi radi Vás pozveme kedykoľvek k nám na návštevu aby ste si mohli prezrieť pracovisko a zistiť či sa Vám u nás bude páčiť .
Tešíme sa na Vaše žiadosti a spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Všetko Vám radi o firme radi osobne rozpovieme!
Našim klientom je veľký nemecký nadnárodný koncern, ktorý úspešne dlhoročne pôsobí vo viacerých krajinách Európy a má ročne miliardové obraty.
Na Slovensku má 5 pobočiek.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s prácou na VZV a platný preukaz na VZV,
- záujem pracovať vonku - v exteriéri,
- dobrý zdravotný stav,
- chuť pracovať :-)

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3191017  Dátum zverejnenia: 22.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 Eur + 100 Eur bonus za dochádzku do práce + možnosť 13. a 14.platu + 2 dni dovolenky navyše