Business Intelligence Manager

PRAMA s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 3000, možnosť rastu, ubytovanie vieme zabezpečiť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aj slovenské firmy pri zachovaní rodinnej atmosféry (40 zamestnancov), môžu žať úspechy globálne! :-)
Aj svet marketingových analýz a štatistík môže byť zábavný keď robíte v zábavnom a rôznorodom segmente cestovného ruchu, vzdelávacích programov či Real Estate :-)

Hľadáme niekoho na zaujímavú, tvorivú a analytickú prácu v oblasti kvalitatívnych i kvantitatívnych marketingových prieskumov v rôznych pestrých oblastiach.
Hľadáme niekoho kto dokáže obrovské množstvo dát, ktorými disponujeme, presne zanalyzovať a následne vyprodukovať "likeable" prezentácie pre našich medzinárodných klientov.
Je vítané ale nie nutné ak sa radi hráte s infografikou.

Nie je možné všetko opísať v tomto inzeráte a tak Vám viac radi zodpovieme osobne, telefonicky či cez skype.

- skutočne široký priestor pre ďalší rozvoj, kariérny či odborný rast (špeciálny balík kde si máte možnosť vybrať zo širokej palety rôznych vzdelávacích programov),
- šanca aj pre absolventov s chuťou sa vzdelávať (máme otvorené dve pozície: Juniora a Seniora),
- platové ohodnotenie je nadštandardné so stúpajúcou tendenciou rastu,
- 1 deň v týždni, ktorý si vyberiete, môžete pracovať z domu, ostatné dni máte flexibilnú pracovnú dobu,
- veselý tím zložený z profesionálov, pre ktorých je prirodzené Vám pomôcť,
- ak sa sťahujete z iného mesta či krajiny - vieme Vám ponúknuť príspevok na presťahovanie sa,
- otvorená komunikácia vo firme,
- atmosféra kde vítame každý nový návrh na zefektívnenie našich procesov alebo odštartovanie nového projektu.

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis na email adresu: [email protected].
Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás na t.č. 0948 908 777, radi vám odpovieme.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný, prípadne skype pohovor.
Hneď po pohovore získate od nás vyrozumenie.

Za všetky Vaše žiadosti vám vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je globálne pôsobiaca spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti Business Intelligence segmentu (Marketing Research, Real Estate, cestovný ruch).
Veľmi radi Vám jej pôsobenie objasníme osobne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predošlá skúsenosť v rámci marketigového prieskumu, štatistikou a podob. nás poteší - nie je však nutnou podmienkou,
- máme veľmi dobré skúsenosti aj s absolventami relevantných škôl - čiže ak sa domnievate, že by Vás práca bavila - neváhajte nás osloviť,
- anglický jazyk je nutné ovládať na úrovni dorozumenia sa (hlavne v písomnej forme),
- Excel je mimoriadne dôležitý, budete ho používať na dennej báze (vrámci nadštandarnejších úloh, poskytneme školenie).

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3177073  Dátum zverejnenia: 4.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 3000, možnosť rastu, ubytovanie vieme zabezpečiť