Obchodný reprezentant / nákupca - rozširujeme tím! Práca pre silnú nemeckú nadnárodnú korporáciu!

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
fix: 1000 - 1300 Eur + 13. a 14.plat + ďalšie bonusy v závislosti od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu rozširovania tímu hľadáme obchodného reprezentanta/ nákupcu.
Hľadáme samostatného Obchodníka, ktorý bude zastrešovať kontakt s klientmi -
výrobné podniky s rôznym zameraním (bližšie vysvetlíme na osobnom pohovore).

Hlavné pracovné činnosti budú:

- obhospodárovanie stabilnej databázy klientov,
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
- nákup kovového odpadu (väčšinou od firiem väčšieho rozmeru) vo zverenej lokalite,
- neustále rozširovanie portfólia dodávateľov (šrotoviská, výrobné spoločnosti),
- koordinácia logistiky materiálu,
- spolupráca s kolegami v rámci obchodného oddelenia a spracovania kovov.

- dynamická práca vo veľkej medzinárodnej a stabilnej spoločnosti v dobre zabehnutom obchodníckom tíme a vo veľmi stabilnom odvetví hospodárstva!,
- "open door" firemná kultúra,
- priateľský tím kolegov,
- krátke komunikačné línie, pružné procesy,
- priamy kontakt s vedením spoločnosti,
- priestor pre sebarealizáciu a postupne stále rastúci záber zodpovedností,
- zaujímavé ohodnotenie, služobný automobil aj na súkromné účely,
- 13. plat, 14. plat,
- možnosť osobného ohodnotenia navyše za nadštandardné pracovné úlohy,
- kvalitný systém zapracovania, pravidelná možnosť školení v rôznych oblastiach,
- možnosť nielen odborného ale aj kariérneho rastu,
- stravné lístky v hodnote 3,60 kde zamestnanec prispieva len 1 Eur.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis na email [email protected].

V prípade otázok nás kontaktujte mailom alebo
na t.č. 00421 948/ 908 777.

Ďakujeme všetkým záujemcom, z dôvodu veľkého množstva uchádzačov môžeme kontaktovať len tých, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Jedná sa o úspešnú a rýchlo expandujúcu nemeckú spoločnosť v oblasti odpadového hospodárstva.
Pracujeme v dynamickom a globálnom podnikateľskom prostredí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s aktívnym predajom alebo s akvizičným nákupom sú podmienkou,
- výhodou sú skúsenosti B2B,
- proaktívny a prozákaznícky prístup je samozrejmosťou,
- samostatnosť,
- technické myslenie (keďže sa jedná o kovový odpad),
- sprostredkovanie referencií z predošlých zamestnaní.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3027373  Dátum zverejnenia: 17.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix: 1000 - 1300 Eur + 13. a 14.plat + ďalšie bonusy v závislosti od výkonu