Účtovník - senior

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie podvojného účtovníctva v rámci predpisov,
- komunikácia s klientmi,
- rozmanitá pracovná náplň (množstvo zaujímavých situácií, ktorých riešenie nájdete za podpory skúsených kolegov, vedenia spoločnosti a externých poradcov),
- pravidelný reporting.

- práca pre stabilnú spoločnosť,
- práca v kolektíve kreatívnych ľudí,
- flexibilná pracovná doba, ktorá umožňuje pracovať aj z domu (homeoffice),
- rozsah pracovnej náplne si viete od určitého momentu po dohode s vedením určovať samy (skutočne veľa práce a koľko toho zvládnete si môžete určiť samy),
- pravidelné školenia a teambuilding-y,
- výhodné platové ohodnotenie.

Výberový proces bude pozostávať z osobného pohovoru a testovania ktorý bude v ŽILINE.

Ak Vás naša ponuka zaujala a radi by ste sa dozvedeli viac, prosím zašlite nám Váš životopis na email [email protected].
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na t.č. 0948 / 908 555.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Spoločnosť sa zaoberá externým spracovaním účtovníctva pre viac ako 350 veľkých aj malých firiem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

- orientácia v zákonoch a účtovníctve je PODMIENKOU,
- samostatnosť,
- komunikatívnosť.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2567475  Dátum zverejnenia: 18.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou