Manažér vzdelávania - možnosť s našou pomocou získať PhD.

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Manažéra vzdelávania pre úspešne etablovanú a dlhoročne pôsobiacu zváračskú školu, ktorá poskytuje školenia v dvoch hlavných zameraniach:
A) školenia a skúšky zváračov v zmysle noriem STN 05 0705, STN EN 287-1,2 a školenie a preskúšanie zváračov z bezpečnostných ustanovení,
B) Kurz medzinárodný zváračský inžinier (IWE), medzinárodný zváračský technológ (IWT), medzinárodný zváračský špecialista (IWS), medzinárodný zváračský praktik (IWP)
C) kurzy nedeštruktívneho testovania materiálov.

Hlavná náplň práce prestavuje:
- spolupráca pri tvorbe osnov kurzov (jedná sa skôr o prípadnú modifikáciu kurzov, základná osnova je dlhodobo osvedčená a efektívna),
- zodpovednosť za časový harmonogram kurzov,
- zodpovednosť za komunikáciu kurzov smerom k potenciálnym záujemcom (na základe usmernení a doterajších osvedčených postupov spoločnosti),
- poskytovanie informácií uchádzačom o vzdelávanie,
- zabezpečenie lektorov, prípadne v prípade Vášho záujmu je možné Vás zapojiť do lektorskej činnosti (po zaškolení),
- administratívna podpora kurzov,
- sledovanie noviniek a trendov v rovine vedy a výskumu v predmetných oblastiach ako aj v rovine didaktických metód,
- monitoring konkurencie na trhu spoločností poskytujúcich vzdelávanie v príbuzných oblastiach,
- kooperácia pri ISO certifikácii spoločnosti.

- práca pre etablovanú spoločnosť, ktorá má bohaté know-how a aktívne prispieva viacerými projektami v oblasti vedy a výskumu, podieľa sa na vzdelávaní a má úspešnú výrobu,
- možnosť kariérneho a odborného rastu (skutočne široké možnosti, ktoré radi priblížime na osobnom stretnutí),
- priestor pre kreativitu,
- otvorená a efektívna komunikácia v spoločnosti,
- profesionalita,
- priateľský tím kolegov,
- dobré a férové platové ohodnotenie,
- prostredie kde je iniciatíva a nové názory vítané,
- po dosiahnutí stanovených výsledkov atraktívny rast v rámci finančného ohodnotenia.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis na [email protected].

V prípade akýchkoľvek otázok nás kedykoľvek kontaktujte na tel.čísle 00421 948 908 777.
Radi Vám poskytneme viac informácií.

Za Váš záujem, čas a dôveru Vám vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je spoločnosť s bohatou históriou v oblasti výroby, vzdelávania, vedy a výskumu.
Veľmi radi Vám poskytneme bližšie informácie na osobnom pohovore.

V prípade, že sa rozhodujete či sa zapojíte do výberového procesu alebo nie, neváhajte na Vaše dotazy využiť naše nižšie uvedené kontaktné údaje.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- hľadáme kandidátku/kandidáta s vysokoškolským vzdelaním v oblasti strojárstva min. I.stupňa,
- výhodou je pre nás PhD z dôvodu možnosti zapojenia Vás do zaujímavých projektov v oblasti vedy a výskumu,
- preferujeme absolvovanie študijných odborov: strojárska technológia (zlievanie, tvarovanie, zváranie), materiálové inžinierstvo a príbuzné,
- veľmi radi dáme príležitosť aj absolventkám/absolventom s chuťou učiť sa a s pozitívnym prístupom k práci,
- proaktívny prístup k riešeniu problémov,
- prozákaznícke jednanie,
- komunikačné a prezentačné zručnosti na výbornej úrovni,
- flexibilita,
- samostatnosť,
- zodpovednosť,
- výborný Time Management,
- schopnosť komunikovať (nepotrebujeme špičkovú úroveň, preferujeme komunikáciu i keď s chybami) v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2250221  Dátum zverejnenia: 7.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou