Skladník v R1 centre na Rožňavskej

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1000 EUR/mesiac, + ročné bonusy vo výške 15% z ročného príjmu + možnosť rastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zázemie silnej globálnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti priemyselnej distribúcie pričom na Slovensku ponúkame menší tím s rodinnou atmosférou.

Náplň práce:
- organizácia a správa skladu,
- príjem, kontrola, uskladnenie, príprava a výdaj tovaru, inventúra, atď.,
- zodpovednosť za sklad, tovar na sklade a činnosti vykonávané v skladových priestoroch,
- zabezpečovanie prepravy: dovoz a odvoz tovaru,
- evidencia a sledovanie reklamácií, vybavenie reklamácií,
- sledovanie stavu dodávok od dodávateľov a termínov, urgovanie dodávok,
- technická podpora zákazníkom v spolupráci s obchodným a nákupným oddelením - - v budúcnosti je ponúkaná šanca rásť práve na oddelenie obchodu a nákupu.

Pracovná doba:
8,00 - 17,00 hod (prestávka na obed 1 hod).

Pracovná pozícia sa obsadzuje pretože pán, ktorý pôsobí na pozícii Skladník sa sťahuje zo súkromných dôvodov mimo Bratislavu.

- práca pre stabilnú spoločnosť, ktorá má významné postavenie na trhu vo svojom segmente,
- možnosť kariérneho rastu na oddelenie obchodu a nákupu,
- možnosť jazykového vzdelávania v budúcnosti,
- práca na hlavný pracovný pomer, platové ohodnotenie je dohodnuté výlučne na zmluve,
- otvorená komunikácia v tíme,
- teambuildingové aktivity.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím zašlite nám Váš životopis na email adresu: [email protected]
Ak máte otázky, kedykoľvek nás kontaktujte na t.č. +421948908777.

Za všetky žiadosti vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je úspešná spoločnosť, ktorá je jedna z najsilnejších spoločností na globálnom trhu priemyselnej distribúcie.
Na Slovensku sme malý tím, ktorí ponúka výhody rodinnej atmosféry aj priestor pre kariérny rast!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti so skladovým hospodárstvom výhodou,
- predošlé skúsenosti v sklade sú uprednostňované,
- technické myslenie je nutné (jedná sa prevažne o strojársky segment),
- zodpovednosť a systémový prístup,
- znalosť PC na základnej úrovni je potrebná,
- prozákaznícky prístup je výhodou.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1710279  Dátum zverejnenia: 11.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/mesiac, + ročné bonusy vo výške 15% z ročného príjmu + možnosť rastu