Zvárač

PRAKTIKPUMP s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacdohodou, mzda začína od 1300 EUR a závisí od schopností a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Do nášho tímu hľadáme kolegu, Zvárač / Zámočník, ktorý sa bude venovať práci na projektoch úpravní vôd, čističiek odpadových vôd, čerpacích staníc a priemyselných chladiacich systémov a pod. ​Rozširujeme našu výrobu a hľadáme šikovných zváračov.

​Hlavná náplň práce:

​• Zváranie MIG/MAG a TIG technológiou výrobkov z ocele a nerezu
​• Brúsenie a opracovávanie výrobkov z ocele a nerezu
​• Ustavovanie
​• Výroba a kontrola vyrábaných dielov
​• Čítanie technických výkresov

- Možnosť pracovať na zaujímavých projektoch pre popredné spoločnosti.

- Flexibilný pracovný čas a možnosť home office.

- Pravidelné hodnotenie výkonu s možnosťou zvýšenia platu.

- Zdravotné a sociálne poistenie, stravné lístky.

- Príjemné a moderne zariadené pracovné priestory.

- Možnosť získať zamestnanecké výhody od partnerov spoločnosti.

- Súťaže a výzvy, ktoré podporujú tvorivosť a tímovú spoluprácu.

- Prostredie, ktoré podporuje rovnosť príležitostí a rozmanitosť.

Ku pohovoru si prosím prineste platný zváračský preukaz a certifikáty.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Hľadáme zvárača s platným osvedčením TIG/MIG/MAG podľa normy STN EN ISO 9606-1 aj na zváranie tenkých plechov do 3 mm hrúbky.

- Požadujeme doplnkový kurz na predohrev plameňom.

- Vyžadujeme manuálnu zručnosť a bezúhonnosť.

- Očakávame samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť.

- Požadované vzdelanie: stredné odborné s maturitou.

- Hard skills: zváranie TIG/MIG/MAG, manuálna zručnosť.

- Soft skills: samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť.

Spoločnosť PRAKTIKPUMP, s.r.o. je inovatívna firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu viac ako 20 rokov. Za toto obdobie sa stala najkomplexnejším hráčom v oblasti čerpacích technológií na Slovensku. Spoločnosť je pionierom v oblasti výskumu, vývoja a výroby nových produktov a technológií.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4786943  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac