Rozpočtár/kalkulant technologických stavieb

PRAKTIKPUMP s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 444, Ladomerská Vieska
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacv závislosti od praxe a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do inovatívnej rodinnej firmy hľadáme nového kolegu, ktorý sa bude podieľať na návrhu a naceňovaní najmodernejších technologických stavieb nielen na území Slovenska.
Hľadáme samostatného, proaktívneho a zodpovedného človeka, ktorý má ambíciu stať sa odborníkom v oblasti návrhu a výstavby stavieb ako napríklad úpravní pitných a priemyselných vôd pomocou najmodernejších membránových technológií, čistiarní odpadových vôd, alebo energeticky najefektívnejších riešení v oblasti rôznych priemyselných chladiacich systémov.

- Zabezpečuje rozpočtovú prípravu pre verejné obstarávania a pre zákazky obchodníkov, technická podpora pre obchodníkov
- Zasiela dopyty na dodávateľov, cenové ponuky pre zákazníka po odsúhlasení,
- Eviduje dopyty, cenové ponuky, dokumentáciu,
- Spolupracuje s celou kanceláriou obchodného oddelenia, realizačným oddelením, servisným oddelením vrátane administratívy,
- Kontroluje zaslané dopyty v zmysle projektovej dokumentácie alebo požiadaviek investora, obchodníka
- Vyhotovuje reporty k obchodným poradám,
- Spracováva rozpočty a kalkulácie pre verejné obstarávania a pre zákazky obchodníkov – kalkulácie technologických zariadení, armatúr, potrubí, práce
- Spracováva dopyty - špecifikácia čerpadiel, dúchadiel, kompresorov a iných strojnotechnologických zariadení,
- Vykonáva kontrolu termínov, cenotvorby, došlých ponúk od dodávateľov, vyhotovenie finálnych kalkulácii
- Zodpovedá za spracovanie došlých dopytov, komunikáciu s dodávateľmi a prípadne zákazníkmi, zodpovedá za finálne kalkulácie pre verejné obstarávania a individuálne kalkulácie
- Vypracováva rozpočty, kalkulácie pre VO a cenové ponuky
- Riadi proces spracovávanie dokumentov pre vypracovanie rozpočtov, taktiež riadi jednotlivé oddelenia, ktoré sa podieľajú na spracovaní cenovej ponuky
- Vedie služobné motorové vozidlo v prípade obhliadok u zákazníka

Ponúkame inšpiratívne pracovné prostredie plné nových výziev a k tomu zaujímavé finančné a nefinančné benefity:

• práca v mladom a dynamickom tíme
• práca pre úspešnú a stabilnú slovenskú spoločnosť, ktorej klientelu tvoria najmä veľké strategické spoločnosti;
• práca pre spoločnosť, ktorá vyvíja a vyrába najmodernejšie čerpacie systémy, čím sa radí medzi špičku vo svojom obore v rámci celého sveta
• vysoký dôraz kladený na odborný aj osobnostný rozvoj prostredníctvom školení na Slovensku aj v zahraničí;
• dlhodobo perspektívna práca s možnosťou ďalšieho odborného a kariérneho rastu;
• veľký priestor na sebarealizáciu a uplatňovanie vlastných nápadov;
• práca s najnovšími a najmodernejšími technológiami vo svete;
• vysoká intenzita firemných spoločenských podujatí v rámci tímu alebo celej spoločnosti.

Vopred ďakujeme všetkých uchádzačom, ktorí nám zašlú svoj životopis. Na osobný pohovor pozývame len tých, ktorí budú spĺňať nami požadované kritériá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Uprednostnení budú uchádzači s technickým vzdelaním, nie je však podmienkou. Veľkou výhodou je vzdelanie v odbore hydraulických strojov alebo vodného hospodárstva.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

rozpočtár/ kalkulant

Počet rokov praxe

1

- cieľavedomosť, vysoké pracovné nasadenie
- organizačné schopnosti
- samostatnosť pri riešení úloh
- dôslednosť a zodpovednosť
- znalosť stavebných postupov, technológií a prax v stavebníctve sú veľmi vítané

Spoločnosť PRAKTIKPUMP, s.r.o. je inovatívna firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu viac ako 20 rokov. Za toto obdobie sa stala najkomplexnejším hráčom v oblasti čerpacích technológií na Slovensku. Spoločnosť je pionierom v oblasti výskumu, vývoja a výroby nových produktov a technológií.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4005480  Dátum zverejnenia: 22.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac