Marketingový manažér

PRAKTIKPUMP s.r.o.

Miesto práce
Ladomerská Vieska
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
700 - 1 200 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností a dohody na výške úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do inovatívnej rodinnej firmy hľadáme odborníka, ktorý kompletne zastreší marketingové aktivity. Hľadáme komplexného človeka, ktorý má prehľad o online aj offline marketingových nástrojoch, s výbornými copywriterskými zručnosťami ako prioritou. Hľadáme samostatného, proaktívneho a zodpovedného manažéra, ktorý dokáže potrebné aktivity zadefinovať a zároveň zabezpečiť ich exekúciu. Spolupracovať bude s grafickým dizajnérom a externými agentúrami.

Sme mladý ambiciózny tím, ktorý vyvíja a vyrába čerpadlá svetovej kvality. Hoci ide o prevažne B2B marketing v technickom odvetví, technické vedomosti a dokonca ani vzťah k technike nie sú potrebné. Nevyhnutný je drive a inovatívne myslenie pri budovaní značky SPIRAM (www.spiram.sk) na slovenskom trhu aj v zahraničí.

Náplň práce:
Písanie článkov pre blog (výber témy, komunikácia s odborníkom firmy pre zabezpečenie odborného obsahu, spracovanie)
Tvorba textov pre web, PR články, sociálne siete, prezentácie
Manažment webstránky (základná práca s Wordpressom, publikácia článkov a základné SEO)
Manažment firemných newslettrov: vytvorenie obsahu, správa prostredníctvom nástroja Mailchimp
Správa sociálnych sietí (FB a LinkedIn)
Manažment PR aktivít - návrh, tvorba a plánovanie nástrojov, spolupráca s médiami
Inzercia v odborných periodikách - tvorba vizuálov a PR článkov
Kompletná offline komunikácia firmy (reklamné predmety, propagačné materiály, prezentácie, apod.)
Komunikácia s reklamnými agentúrami, externými odborníkmi
Komplexné zabezpečenie účasti na veľtrhoch a výstavách

- možnosť sebarealizácie pri budovaní svetového produktu
- prácu v mladom ambicióznom tíme (vekový priemer zamestnancov našej firmy je 32 rokov)
- absolútnu flexibilitu pri exekúcii inovatívnych nápadov a marketingových nástrojov
- možnosť vybudovať vlastný marketingový tím kopírujúci rast firmy
- flexibilitu pri mieste práce a variabilnú pracovnú dobu (prácu z nášho sídla v Ladomeskej vieske požadujeme min. 1x týždenne)
- ponúkame prácu na živnosť, na plný alebo skrátený úväzok podľa dohody
- možnosť výkonu práce formou homeoffice

Vopred ďakujeme za Vašu reakciu na danú pracovnú ponuku. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- drive, samostatnosť, proaktivita
- zodpovednosť a doťahovanie vecí do konca
- komplexný prehľad o marketingových nástrojoch
- výborné copywriterské zručnosti - práca so slovom je
základným kameňom pozície
- základná znalosť a princípy SEO pri tvorbe článkov
- základná orientácia v Google Analytics
- min. 3 roky skúseností na marketingovej pozícii

Spoločnosť PRAKTIKPUMP, s.r.o. je inovatívna firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu viac ako 20 rokov. Za toto obdobie sa stala najkomplexnejším hráčom v oblasti čerpacích technológií na Slovensku. Spoločnosť je pionierom v oblasti výskumu, vývoja a výroby nových produktov a technológií.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3924347  Dátum zverejnenia: 15.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac