Technická podpora servisu

PRAKTIKPUMP s.r.o.

Miesto práce
Janka Jesenského 63, 960 01 Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR v závislosti od praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého dynamického tímu hľadáme šikovného človeka, ktorý rozumie točivým strojom.
Hľadáme komplexného pracovníka, ktorý bude zodpovedný za riešenie technickej problematiky pri zabezpečovaní servisných zákaziek.
Náplňou jeho práce bude najmä hľadanie technických riešení pri opravách a servise čerpadiel a príslušenstva, komunikácia s dodávateľmi a výrobcami jednotlivých komponentov a náhradných dielov a vyjasnenie technických problémov, riešenie príčin poškodenia a návrh opatrení pri reklamáciách, vypracovanie technických správ a vyjadrení, apod. a s tým spojená operatíva a výjazdy do terénu.
Nový kolega/kolegyňa bude súčasťou nášho mladého, no skúseného tímu inžinierov, ktorí zastrešujú projekty s najnáročnejšími aplikáciami v čerpadlárskom odbore na slovenskom trhu. Preferujeme prax v odbore točivých strojov, nie nevyhnutne v oblasti čerpadiel.

koordinácia servisných činností:
-komplexný servis komerčných a priemyselných čerpadiel ( demontáž, montáž, identifikácia poruchy, špecifikácia náhradných dielov, skúšky, správy...)

Realizácia servisných činnosti:
-diagnostika, inštalácia, oživovanie komerčných a priemyselných čerpadiel, čerpacích agregátov

Reklamačné konania

• práca pre úspešnú a stabilnú, dobre prosperujúcu slovenskú spoločnosť, ktorej klientelu tvoria najmä veľké strategické spoločnosti;
• práca pre spoločnosť, ktorá vyvíja najmodernejšie čerpacie systémy, čím sa radí medzi špičku vo svojom obore;
• nemáme žiadne korporátne štruktúry, ale poskytujeme dobré pracovné zázemie a individuálny a flexibilný prístup k potrebám zamestnanca;
• priateľská a otvorená firemná kultúra;
• pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení na Slovensku aj v zahraničí;
• dlhodobo perspektívna práca s možnosťou ďalšieho odborného a kariérneho rastu;
• dostatočný priestor na sebarealizáciu a uplatňovanie vlastných nápadov;
• práca s najnovšími a najmodernejšími technológiami vo svete;
• 13. plat;
• finančný príspevok na jazykový kurz;
• firemné teambuildingové akcie;

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v oblasti čerpacej, vákuovej techniky, točivých strojov a priemyselných prietokomerov, resp. príbuzného sortimentu (nie je však podmienkou)
- technická zdatnosť
- orientácia na klienta
- zodpovednosť a zmysel pre poriadok
- ústny a písomný prejav na zodpovedajúcej technickej úrovni
- flexibilita - v prípade potreby ochota pracovať nad stanovený pracovný čas
- tímový hráč
- aktívny vodič
- anglický jazyk

Spoločnosť PRAKTIKPUMP, s.r.o. je inovatívna firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu viac ako 20 rokov. Za toto obdobie sa stala najkomplexnejším hráčom v oblasti čerpacích technológií na Slovensku. Spoločnosť je pionierom v oblasti výskumu, vývoja a výroby nových produktov a technológií.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3714646  Dátum zverejnenia: 11.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR v závislosti od praxe