Obchodno-technický pracovník pre TOP hráča v čerpadlárskej oblasti

PRAKTIKPUMP s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava, Banskobystrický kraj, Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
k spokojnosti/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rýchlo rozrastajúceho sa obchodno–technického oddelenia, hľadáme šikovného člena tímu na novú pozíciu Obchodno –technický pracovník.

• Miesto výkonu práce: podľa preferencií kandidáta Zvolen alebo Bratislava.

Sme prosperujúca slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí na domácom a zahraničnom trhu ako uznávaný výrobca a dodávateľ najmodernejších komplexných systémov a produktov priemyselnej čerpacej a vákuovej techniky. Na Slovensku sa už viac ako 25 rokov radíme medzi popredných lídrov, ktorí pôsobia v tejto oblasti. Zastupujeme desiatky svetových výrobcov a zároveň ponúkame čerpadlá vlastnej značky. Našimi klientmi sú veľké strategické spoločnosti pôsobiace v oblasti vodárenského, chemického a energetického priemyslu, ale aj menšie výrobné spoločnosti a domácnosti.

Obchodno-technický pracovník primárne robí zázemie a podporu obchodníkom spoločnosti. Na základe dopytov navrhuje technické riešenie a vypracováva cenové ponuky. Komunikuje so zahraničnými dodávateľmi, koordinuje a centralizuje nákup komponentov s dôrazom na časový manažment dodania. Ďalšími činnosťami, ktoré je na tejto pozícii potrebné robiť sú rôznorodé administratívne činnosti (napr. vedenie obchodnej a technickej agendy, reporting nadriadenému ...).
Vieme si na tejto pozícii predstaviť človeka s technickým myslením a obchodníckym prístupom aj bez predchádzajúcich pracovných skúseností. Pozícia je rovnako vhodná pre skúseného obchodníka, ktorý by rád vymenil prácu v teréne za kancelársky post. Úspešnému kandidátovi poskytneme všetku potrebnú podporu a komplexné zaškolenie vrátane produktových školení.

Hľadáme človeka, ktorý:
• ocení príjemnú pracovnú atmosféru;
• komunikuje v anglickom jazyku;
• zvláda prácu na PC vo Worde a Exceli;
• je samostatný, systematický a spoľahlivý s orientáciou na detail;
• vie operatívne organizovať veci a zároveň sa popasovať aj s administratívou;
• hľadá stabilné a perspektívne zamestnanie.
Veľkou výhodou nie však podmienkou, je pre kandidáta technické vzdelanie napr. strojárske (hydraulické stroje, elektrické motory,) chemické, materiálové (kov, plast, polymér) atď.

• práca pre úspešnú a stabilnú, dobre prosperujúcu slovenskú spoločnosť, ktorej klientelu tvoria najmä veľké strategické spoločnosti;
• práca pre spoločnosť, ktorá vyvíja najmodernejšie čerpacie systémy, čím sa radí medzi špičku vo svojom obore ;
• nemáme žiadne korporátne štruktúry, ale poskytujeme dobré pracovné zázemie a individuálny a flexibilný prístup k potrebám zamestnanca;
• priateľská a otvorená firemná kultúra;
• pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení na Slovensku aj v zahraničí;
• dlhodobo perspektívna práca s možnosťou ďalšieho odborného a kariérneho rastu;
• dostatočný priestor na sebarealizáciu a uplatňovanie vlastných nápadov na podporu predaja;
• práca s najnovšími a najmodernejšími technológiami vo svete;
• 13. plat;
• finančný príspevok na jazykový kurz;
• firemné teambuildingové akcie;
• možnosť výberu miesta pôsobenia – Zvolen alebo Bratislava.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Veľkou výhodou, nie však podmienkou je technické vzdelanie napr. strojárske,chemické, materiálové

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť PRAKTIKPUMP je expertom na priemyselné aplikácie čerpacej a vákuovej techniky.

Firma je dnes najkomplexnejším hráčom na slovenskom trhu čerpadiel, vývev a armatúr. Je partnerom pre návrh, technické poradenstvo, optimalizáciu, projekciu, výrobu, dodávku, montáž, či servis čerpacej techniky. Zastupuje desiatky svetových výrobcov a značiek, zároveň ponúka čerpadlá vlastnej značky Praktikpump.

Viac informácií na www.praktikpump.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Jesenského 63
960 01 Zvolen

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Varmuzeková
E-mail: poslať životopis