Konštruktér pre oblasť priemyselnej a čerpacej techniky

PRAKTIKPUMP s.r.o.

Miesto práce
Janka Jesenského 63, 960 01 Zvolen
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho profesionálneho tímu hľadáme kolegu so skúsenosťami v oblasti priemyselnej čerpacej techniky, ktorý má vzťah k technike a obchodu.
• Spracovávanie projektov a cenových ponúk v oblasti priemyselnej čerpacej techniky
• Technická podpora obchodného oddelenia pri navrhovaní riešení;
• Komunikácia so zákazníkmi a zahraničnými dodávateľmi
• Riešenie možných problémov pri tvorbe konštrukcií /nákladovosť, komplikovanosť, neefektívnosť/,
• 3D modelovanie projektov (SolidWorks);
• Návrh, resp. úprava výkresovej dokumentácie (SolidWorks, AutoCAD, CADKON);
• Príprava technologických schém;
• Príprava prevádzkových pokynov, technických správ, časových harmonogramov pre jednotlivé projekty;
• Vypracovanie energetických auditov;
• Predrealizačné a realizačné obhliadky;
• Koordinovanie montážnych pracovníkov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 000 - 1 400 EUR v závislosti od praxe

• práca pre úspešnú a stabilnú, dobre prosperujúcu slovenskú spoločnosť, ktorej klientelu tvoria najmä veľké strategické spoločnosti;
• práca pre spoločnosť, ktorá vyvíja najmodernejšie čerpacie systémy, čím sa radí medzi špičku vo svojom obore;
• nemáme žiadne korporátne štruktúry, ale poskytujeme dobré pracovné zázemie a individuálny a flexibilný prístup k potrebám zamestnanca;
• priateľská a otvorená firemná kultúra;
• pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení na Slovensku aj v zahraničí;
• dlhodobo perspektívna práca s možnosťou ďalšieho odborného a kariérneho rastu;
• dostatočný priestor na sebarealizáciu a uplatňovanie vlastných nápadov;
• práca s najnovšími a najmodernejšími technológiami vo svete;
• 13. plat;
• finančný príspevok na jazykový kurz;
• firemné teambuildingové akcie;

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
SolidWorks - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka s pozitívnym prístupom, ktorý má chuť pracovať, prijíma výzvy a je schopný úspešne ich realizovať.
Samostatnosť, systematickosť, kreativita, analytické myslenie, komunikačné a vyjednávacie schopnosti, tímový duch, empatia, ochota prevziať zodpovednosť, doťahovanie veci do konca v stanovenom čase, zmysel pre poriadok, priateľské vystupovanie, upevňovanie lojality v rámci kolektívu - to všetko sú vlastnosti nevyhnutné pre kandidáta na tento post.

Spoločnosť PRAKTIKPUMP je expertom na priemyselné aplikácie čerpacej a vákuovej techniky.

Firma je dnes najkomplexnejším hráčom na slovenskom trhu priemyselných čerpadiel, vývev a armatúr. Je partnerom pre návrh, technické poradenstvo, optimalizáciu, projekciu, výrobu, dodávku, montáž, či servis čerpacej techniky. Zastupuje desiatky svetových výrobcov a značiek, zároveň ponúka čerpadlá vlastnej značky Praktikpump.

Viac informácií na www.praktikpump.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Jesenského 63
960 01 Zvolen

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Varmuzeková
E-mail: poslať životopis
ID: 2239862   Dátum zverejnenia: 11.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 000 - 1 400 EUR v závislosti od praxe