Všeobecný praktický lekár pre dospelých/Lekár v príprave - Žilina

Praktická Ambulancia, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
3 000 EUR/mesiac2500 - 3000€ podľa kvalifikácie + mesačné odmeny, ordinačná doba 6 hod/denne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v obľúbenej a úspešnej ambulancii všeobecných praktických lekárov pre dospelých
• Ordinačná doba 6 hod/denne - práca na 2 smeny 8.00 - 14.00 hod a 14.00 - 20.00 hod, žiadne nočné, víkendy ani sviatky
• Diagnostika akútnych a chronických ochorení v odbore všeobecné lekárstvo
• Indikovanie odberov biologického materiálu na laboratórne vyšetrenia, očkovanie pacientov
• Predpisovanie liekov a zdravotníckych pomôcok
• Vyhodnotenie EKG záznamu
• Zaznamenávanie vyšetrovacieho a terapeutického postupu ako aj výsledkov laboratórnych vyšetrení do zdravotnej dokumentácie pacienta, vedenie záznamov o zdravotnom stave pacientov
• Preventívne prehliadky podľa zákona a preventívne prehliadky v súvislosti so zamestnaním

• Nadštandardné finančné ohodnotenie a trvalý pracovný pomer
• Možnosť odborného rastu a vzdelávania
• Perspektívne, stabilné zamestnanie
• Príjemné a moderné pracovné prostredie
• Práca v skúsenom odbornom tíme v súkromnom zdravotníckom zariadení

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na doleuvedenú emailovú adresu.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.
Každému vhodnému uchádzačovi odpovieme emailom alebo ho budeme telefonicky kontaktovať najneskôr do 14 dní.
Ďakujeme všetkým záujemcom za prejavený záujem!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Atestácia v odbore Všeobecné lekárstvo pre dospelých

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

• Príjemné vystupovanie a proklientský prístup
• Pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
• Počítačové znalosti – medicínsky software, email, internet
• Jazykové znalosti iných jazykov sú výhodou, nie podmienkou
Prijmeme aj lekárov na predatestačnú rezidentskú prax

Praktická Ambulancia, s.r.o. poskytuje komplexnú zdravotnú starostlivosť všeobecných praktických lekárov pre dospelých, vyšetrenia bez čakania s bezplatným objednávaním na presný čas a ordinačnú dobu 12 hodín denne. Vyšetrenia sú hradené z verejného zdravotného poistenia, zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3514512  Dátum zverejnenia: 15.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac