Svářeč - 40000 + ubytování / cestovné 2 000,-

Pragma - personální agentura

Místo práce
Přerov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
38 000 - 40 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- sváření silných ocelových plechů (až 260mm) v polohách PA,PB, PF + drážkování!!!

Požadujeme:
Jste šikovný SVÁŘEČ, co umí a hlavně chce pracovat ve stabilní společnosti a vydělat si pěkné penize? Jestli ANO pošlete mi Váš životopis :)
- 12 hod nebo 8 hod směny dle domluvy, možnost dělat turnusy!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda 200 ,-/hod.
- zajištěné ubytování!
- příspěvek na ubytování, nebo ubytování nad 200 odpracovaných hod. - ZDARMA!
- příspěvek na stravu
- zálohy

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 730 156 551

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost je zaměřena a vybavena strojním parkem na výrobu těžkých a středně těžkých strojírenských zařízení a komponentů pro užití v různých průmyslových odvětvích od energetiky po těžební a důlní.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

svářeč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3692034  Dátum zverejnenia: 12.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 38 000 - 40 000 EUR/měsíc