Automechanik - 35 000,- + ubytování / cestovné 3 000,-

Pragma - personální agentura

Místo práce
Kopřivnice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
29 000 - 35 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:
- vyučení v oboru automechanik popř. příbuzné profese
- praxe v oboru výhodou
- čtení technické dokumentace v PC

Pracovní náplň:
- montáž vozidel dle výkresové dokumentace a dokumentace související s výrobou vozidel na zakázku
- používání ručního nářadí, pneumatických utahováků a momentových klíčů
- základní ovládání PC
- jedná se o jednosměnný provoz, ranní směna ( úterky a čtvrtky se dělají prodloužené směny 6-18 hod.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzdu 160 Kč/hod. - 190 Kč/hod.
- příspěvek na ubytování popř. na dojíždění 3 000 Kč
- příspěvek na oběd 26 Kč
- možnost týdenních záloh
- práci ve stabilní společnosti
- příjemný kolektiv
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 730 156 551

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

TATRA, se řadí mezi nejstarší automobilky světa a svou více než 120letou nepřetržitou činností značným způsobem ovlivnila automobilový průmysl nejen v České republice, ale i zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

automechanik, opravář

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3692019  Dátum zverejnenia: 12.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 29 000 - 35 000 EUR/měsíc