Obsluha stroje až 33 000,- + ubytování - Kladno

Pragma - personální agentura

Místo práce
Kladno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- pomocné práce ve výrobě (podvozky a korby aut)
- ochota pracovat ve 3 směnném provozu - nebo možnsot turnusů 12 hod.
- obsluha strojů (CNC,lisy, lasery, mechanické nůžky)

Požadavky:
- základy čtení technické dokumentace
- praxe!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání DPČ
- nástupní mzda 145-165 ,-/hod., po zaškolení 180 ,-/hod.
- volné víkendy!
- ubytování kousek od pracoviště
- příspěvek na ubytování 3 000,-, při odpracování 200 hod. ubytování ZDARMA
- týdenní zálohy
- nástup – IHNED
- místo výkonu práce : Slaný u Kladna
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 730 156 551 !

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba korb a podvozku pro nákladní automobily

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technicky obor

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3628528  Dátum zverejnenia: 25.3.2019