Skladník, 150Kč/hod, zajištěné ubytování (Ref. č.: LUN.)

Pragma - personální agentura

Místo práce
Hranice na Moravě, Česká republika, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Bruntál, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Domažlice, Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Rokycany, Tachov, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Rakovník, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

práce skladníka na pracovišti
třísměnný provoz - ranní/odpolední/noční

Zaměstnanecké výhody, benefity

atraktivní platové ohodnocení
až 150Kč/hod
pravidelný výplatní termín
vyplácení týdenních záloh
zajištěné ubytování, ubytovací příspěvěk
dlouhodobé zaměstnání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Obsazujeme pozici "skladník" v naší firmě.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

platný VZV průkaz podmínkou
platný řidičský průkaz sk. B podmínkou
samostatný a zodpovědný přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Tř. Kosmonautů 989/8
77900 Olomouc
ID: 3357675   Dátum zverejnenia: 10.4.2018