Frézař v Šumperku, 30.000/měs. + zajímavé bonusy (Ref. č.: LUN.)

Pragma - personální agentura

Místo práce
Šumperk, Česká republika, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Gelnica, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Bruntál, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Domažlice, Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Rokycany, Tachov, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Rakovník, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Bratislava, Košice, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

frézařské práce ve firmě vyrábějící keramické součástky a díly

Zaměstnanecké výhody, benefity

atraktivní platové ohodnocení
až 30.000Kč/měs.
pravidelný výplatní termín
týdenní zálohy
nárok na placenou dovolenou
volné víkendy
stravování v areálu
dlouhodobá spolupráce v perspektivní firmě

Informace o náboru

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na 734 231 219.

Těšíme se na Vás!

Lucie Nová
PRAGMA, personální agentura s.r.o.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Obsazujeme pozici "frézař" v Šumperku.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

vyučení technického směru
zkušenosti s CNC obráběním
znalost programování v systému Heidenhein, Symatic
ochota pracovat a učit se novým věcem
znalost obsluhy frézy DMU 125 výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Tř. Kosmonautů 989/8
77900 Olomouc
ID: 3335405   Dátum zverejnenia: 14.3.2018