Kontrolor kvality, 28.000Kč/měs + prémie za směnu, ubytování zcela zdarma (Ref. č.: LUN.)

Pragma - personální agentura

Místo práce
Ostrava, Hlavní město Praha, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčianský kraj, Nitranský kraj, Banskobystrický kraj, Zvolen, Poprad, Prešov, Košický kraj, Česká republika, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Blansko, Olomoucký kraj, Olomouc, Prostějov, Přerov, Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
20.04.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
28.000Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

třísměnný provoz, osmihodinové směny
kontrola dílů do automobilového průmyslu

Zaměstnanecké výhody, benefity

atraktivní platové ohodnocení
130Kč/hod
vyplácení diet v hotovosti (minimálně 72Kč za směnu)
pravidelný výplatní termín
proplácené přesčasy
čerpání týdenních záloh
zajištění ubytování/proplácení cestovného zcela zdarma
dlouhodobá spolupráce
zázemí perspektivní firmy

Informace o náboru

V případě zájmu neváhejte zavolat na 734 231 219 nebo rovnou zašlete svůj životopis na olomouc@e-pragma.cz

Těšíme se na Vás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Obsazujeme pozici "Kontrolor kvality" v naší firmě

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

automotive

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zodpovědný přístup k práci
spolehlivost
výborný zdravotní stav (zrak)
ochota pracovní mobility

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Tř. Kosmonautů 989/8
77900 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Nová
Tel.: +420734231219
E-mail: poslat životopis
ID: 3310047   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   28.000Kč/měs.