Asistent/ka - sprievod pre zahraničných klientov s AJ a NJ (v Bratislave pre pražskú firmu)

PRAGA MEDICA HEALTHCARE s.r.o.

Miesto práce
Röntgenova 26, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
2/2023
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše obchodné aktivity v Bratislave hľadáme nového kolegu/kolegyňu na sprevádzanie klientov na lekársku kliniku. Pokiaľ hľadáte dlhodobú brigádu s využitím cudzích jazykov a baví Vás starostlivosť o klientov, pošlite nám svoje CV.

Čo je náplňou:
- sprevádzanie zahraničných klientov na bratislavskú očnú kliniku, v pracovné dni
- tlmočenie, koordinácia, podpora a riešenie potrieb klientov v súčinnosti s našou agentúrou

Ste vhodným kandidátom, ak:
- hovoríte po slovensky, tiež viete výborne po nemecky a po anglicky
- máte príjemné vystupovanie, ste komunikatívni, máte rád/a ľudí
- zodpovednosť je vám vlastná, viete si organizovať čas a spolupracovať v tíme
- ste stabilná osobnosť, zvládnete podporiť klientov s pokojom a empatiou

Čo Vám ponúkame:
- dlhodobú brigádu v oblasti zdravotnej turistiky, veľmi zaujímavú prax
- možnosť využiť cudzie jazyky, kontakt so zahraničnou klientelou a prestížnymi lekármi
- vyťaženie podľa Vašich možností, až 10-15 hod týždenne
- dobrý zárobok
- možnosť spolupráce na živnosť alebo dohodu o vykonaní práce

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na Váš kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, prekladateľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vysoká miera samostatnosti, pro-klientský prístup, cit pre kultúrne odlišnosti

Praga Medica je jedna z najvýznamnejších európskych agentúr zameraná na oblasť zdravotnej turistiky (asistovaná reprodukcia, plastická chirurgia a bariatria, očná chirurgia, stomatológia apod.).

Za 14 rokov našej existencie sme vyvinuli a stále rozširujeme unikátny biznis model založený na medzinárodnom sprostredkovaní medicínskych služieb a pomoci zahraničným klientom. Tím našich obchodníkov / konzultantov k vysoko kvalitnej práci českých a slovenských lekárov pridáva špičkový servis a starostlivosť o klientov najmä z anglicky a nemecky hovoriacich krajín. Navýšenie kvality života a mnohokrát splnenie snov našich klientov je odmenou nielen pre nich, ale aj pre náš obchodný tím. Túto atraktívnu, rôznorodú a naplňujúcu obchodnú prácu by sme radi ponúkli aj Vám.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4514731  Dátum zverejnenia: 6.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.