Pracovníčka/pracovník do predajne v Liptovskom Mikuláši

PRADE s.r.o.

Miesto práce
Revolučná 573, 031 05 Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme novú kolegyňu/kolegu do predajne s lesnou a záhradnou technikou v Liptovskom Mikuláši. Ak máte obchodného ducha, ste komunikatívna/komunikatívny, radi Vás privítame v našej spoločnosti.

- Obsluha maloobchodnej pokladne a platobného terminál

- Poradenstvo zákazníkom pri nákupe a následný predaj tovaru

- Objednávanie a príjem tovaru na sklad

- Evidencia objednávok a servisných zákaziek

- Inventarizácia tovaru min. 1 x ročne, hmotná zodpovednosť

- Starostlivosť o vzhľad predajne a predajný sortiment

- Zamestnanie na HPP

- Mobilný telefón

- Príspevok na stravovanie

- Káva, čaj na pracovisku zdarma

- Zľavy na ponúkané produkty

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, budeme sa tešiť na Váš životopis, ktorý prosím zašlite na kontaktnú e-mailovú adresu. Pokiaľ sa Vám do 14 dní neozveme, neboli ste do výberového konania zaradení a vaše osobné údaje nebudú ďalej spracované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívna osobnosť so zmyslom pre poriadok

Skúsenosť z predaja alebo aspoň základná znalosť záhradnej, lesnej alebo čistiacej techniky je výhodou

​Organizačné schopnosti a dôraz na doťahovanie vecí

​Znalosť práce na PC

​Čistý register trestov

Firma PRADE s.r.o. je malá spoločnosť zameraná hlavne na prevádzku maloobchodnej predajne so záhradnou, lesnou a čistiacou technikou v Liptovskom Mikuláši. Založená bola v roku 2010 a je pripravená adaptovať sa na budúcnosť v produktoch a službách v danom odvetví. Našim cieľom je dlhodobo spokojný zákazník, ktorý bude mať dôvod opakovane sa k nám vracať a využívať naše služby. Veľmi radi v našom malom kolektíve privítame novú kolegyňu alebo kolegu aby nám pomohol napĺňať tento cieľ.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4790813  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac