Predavač/Odborný predajca

PRACOVNÉ ODEVY ZIGO , spol. s.r.o.

Miesto práce
Na stanicu 16, Žilina-Bytčica
Termín nástupu
Nástup je možný okamžite.
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 200 EUR/mesiacKaždý mesiac je vyplácaná zamestnancovi odmena za splnený výkon, koncoročné prémie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* starostlivosť o zákazníkov a poskytovanie poradenstva
* obsluhovanie zákazníkov
* práca na pokladni
* zodpovednosť za správne označenie tovaru a jeho prezentáciu
* zabezpečenie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením
* príjem, výdaj, presun tovaru v sklade pomocou mobilného skenera
* vychystávanie zákazníckych objednávok pomocou mobilného skenera
* balenie, manipulácia a expedícia tovaru
* kontrola množstva a kvality tovaru
* ukladanie tovaru do regálov pomocou mobilného skenera

- stabilné zázemie prosperujúcej spoločnosti na slovenskom trhu od roku 2004
- garantovaná mzda 850€ + osobné ohodnotenie + atraktívna provízia
- zamestnanecké zľavy na nákup tovaru
- koncoročné odmeny
- nové moderné priestory
- nedele a sviatky nepracujeme

Budeme radi, ak spolu so životopisom pošlete aj sprievodný list, kde uvedie informácie, prečo by sme si mali vybrať práve Vás.
Jednozmenná prevádzka smena podľa potreby, buď v ZA-Bytčici od pondelka do piatka (7-15.30h) alebo v prevádzke ZA-Komenského od pondelka do piatka (8-16.30h) + nepravidelne sobota 9-12.00.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* prax v oblasti predaja, obchodu a služieb je výhodou
* aktívny prístup k zákazníkovi s cieľom odborného
poradenstva a predaja
* komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, flexibilita,
spoľahlivosť, samostatnosť
* precíznosť
* flexibilita

Sme žilinská firma s 18 ročnou históriou. Zaoberáme sa výrobou pracovných odevov a predajom kompletného sortimentu osobných pracovných pomôcok pre všetky profesie.

Vďaka profesionálnemu prístupu a kvalitným službám sa nám podarilo presadiť na trhu a momentálne patríme medzi najväčšie a najúspešnejšie firmy podnikajúce v odvetví OOPP.

Firma PRACOVNÉ ODEVY ZIGO, s.r.o. má štatút chránenej dielne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4325759  Dátum zverejnenia: 11.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac