Účtovník

PRACOVNÉ ODEVY ZIGO , spol. s.r.o.

Miesto práce
Na stanicu, Žilina
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a pracovitého kolegu s dostatočnou praxou,ktorý má nemalé skúsenosti s účtovaním skladových pohybov ,daňových dokladov ,interných dokladov a bankových transakcií .Prax a skúsenosti v týchto činnostiach sú základnou podmienkou prípadnej spolupráce.Pracujeme v ekonomickom programe Helios ,preto jeho znalosť je pre uchádzača výhodou.
Hľadáme zamestnanca na TPP a nie externú firmu.
Zamestnanec bude pracovať na tejto pozícii samostatne , pričom bude spolupracovať s externou účtovnou spoločnosťou ,ktorá zabezpečuje časť účtovných procesov vo firme.

Základná náplň práce:

-účtovanie daňových dokladov : vydané a došlé faktúry, dobropisy, pokladničné doklady...
-účtovanie skladových pohybov
-účtovanie interných dokladov
-účtovanie bankových transakcií
-zodpovednosť za správnosť zaúčtovania
- hmotná zodpovednosť za vedenie a evidenciu hlavnej hotovostnej pokladne
- zodpovednosť za prípravu podkladov pre spracovanie miezd
- vypracovávanie štatistických výkazov
- komunikácia s daňovým úradom, štátnymi inštitúciami a audítorom
- vypracovávanie a evidovanie interných predpisov a smerníc

Ponúkame isté zamestnanie v serióznej a prosperujúcej firme ,ktorá patrí vo svojom obore medzi najvýznamnejšie v SR.
Zamestnanecká zľava na nákup tovaru.
Ovocie, sezónna zelenina 2 týždenne -zamestnanecký bonus
Káva, čaj -zamestnanecký bonus

Žiadame uchádzačov ,aby posielali spolu so životopisom aj motivačný list .
V tejto fáze výberu je motivačný list pre nás veľmi dôležitý ,preto k nemu pristupujte zodpovedne.
Iba tých uchádzačov , ktorí spĺňajú naše kritériá, budeme kontaktovať s pozvánkou na osobný pohovor .
Ak sa Vám neozveme do 15.6.2019, tak sme si vybrali iného uchádzača . Následne považujte pracovnú pozíciu za uzavretú.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Sme žilinská firma s 20 ročnou históriou. Zaoberáme sa výrobou pracovných odevov a predajom kompletného sortimentu osobných pracovných pomôcok pre všetky profesie.

Vďaka profesionálnemu prístupu a kvalitným službám sa nám podarilo presadiť na trhu a momentálne patríme medzi najväčšie a najúspešnejšie firmy podnikajúce v odvetví OOPP.

Firma PRACOVNÉ ODEVY ZIGO, s.r.o. má štatút chránenej dielne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3619111  Dátum zverejnenia: 15.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiac1000