Vedúci predajne

PRACOVNÉ ODEVY ZIGO , spol. s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceme zamestnať skúseného a zodpovedného kolegu , pre ktorého prioritou je byť dobrým obchodníkom ,manažérom a kolegom .

Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:

- zodpovednosť za bezproblémový chod predajne a jej hospodárske výsledky
- vedenie a motivácia tímu
- zodpovednosť za kvalitu predaja a zákazníckého servisu
- objednávanie a zabezpečenie dostupnosti tovaru
- plánovanie a určovanie priorít
- výber tovaru
- zodpovednosť za vystavený a správne ocenený tovar
- riešenie reklamácií
- optimalizácia skladových zásob
- kontrola inventúr

Budete asistovať svojmu tímu aj pri bežných úlohách ako je obsluha zákazníkov , práca v sklade ,práca s pokladňou .

Ponúkame isté zamestnanie v prosperujúcej a rýchlorastúcej firme.
Atraktívny bonusový systém.
Zamestnanecká zľava na nákup tovaru.

Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať písomne alebo telefonicky najneskôr do uvedeného predpokladaného termínu ukončenia výberového konania. Po tomto termíne považujte pracovnú pozíciu za uzatvorenú.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

-Nemáte problém vyhrnúť si rukávy a pustite sa do práce.
-Viete motivovať a využiť potenciál ,ktorý má Váš tím.
-Máte organizačné , komunikačné a administratívne schopnosti.
-Máte schopnosť prevziať zodpovednosť.
-Ste ochotný pracovať pri nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase .
- Viete evidovať a plánovať dochádzky svojho tímu .
-Máte minimálne ročnú skúsenosť s vedením aspoň malého kolektívu zamestnancov v maloobchode.

Znalosť ekonomického programu Helios je výhodou.

Sme žilinská firma s 20 ročnou históriou. Zaoberáme sa výrobou pracovných odevov a predajom kompletného sortimentu osobných pracovných pomôcok pre všetky profesie.

Vďaka profesionálnemu prístupu a kvalitným službám sa nám podarilo presadiť na trhu a momentálne patríme medzi najväčšie a najúspešnejšie firmy podnikajúce v odvetví OOPP.

Firma PRACOVNÉ ODEVY ZIGO, s.r.o. má štatút chránenej dielne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2555590  Dátum zverejnenia: 29.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 + bonusy