Produktový inžinier

PRACA.SK, s.r.o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
Ihneď, resp. dohodou.
1 200 EUR/mesiacZákladnú mzda minimálne 1200 Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vypracovanie Process Flow
• technická komunikácia so zákazníkom
• vykonávanie štúdií vyrobiteľnosti produktu
• vypracovávanie kalkulácií na nové produkty z technologického pohľadu
• spolupráca pri tvorbe FMEA a tvorbe Control Plan
• implementácia optimálnych výrobných procesov pre nové produkty
• výber a zavádzanie najlepších možných pracovných metód, nástrojov, prípravkov, procesných materiálov atď. v spolupráci s ďalšími inžiniermi
• technická príprava prototypových a pilotných sérií výrobkov a aktívna
spoluúčasť pri výrobe prototypových a pilotných sérií , takisto spracovanie reportov z pilotných sérií.
• spracovanie, uvoľnenie a riadenie zmenového procesu na produktoch
• aktívna spolupráca na aktivitách týkajúcich sa znižovania nákladov z pohľadu výroby
• vypracovanie, udržiavanie a zabezpečenie dostupnosti potrebnej dokumentácie za školenia zamestnancov a riešenie problémov z pohľadu dizajnu
• zodpovednosť za implementáciu zmien (ECO)

• Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie,
• Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti,
• Kariérny rast
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročná valorizácia platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia,pružný pracovný čas, ... a iné

Ak máte záujem o pracovnú ponuku a spĺňate požiadavky na zverejnenú pracovnú pozíciu, prosím pošlite nám svoj životopis na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient je medzinárodná spoločnosť, ktorá patrí medzi popredné spoločnosti zaoberajúce sa elektronickými výrobnými službami v oblasti priemyslu a medicínskej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické/Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• prax na podobnej pozícii v rámci priemyselnej výrobnej spoločnosti
• logické myslenie, technické myslenie
• prozákaznícka orientácia
• schopnosť zvládať stresovú záťaž
• schopnosť efektívne komunikovať
• znalosť procesov výroby výhodou
• schopnosť robiť rozhodnutia a následne ich implementovať
• znalosť tvorby a udržiavania FMEA, CP

PRACA.SK, s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting pracovníkov v oblasti výroby, elektrotechnického priemyslu, logistiky a služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4059769  Dátum zverejnenia: 12.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac