Reagujte bez životopisu

Obrábač kovov - CNC sústružník, CNC frézar

PRACA.SK, s.r.o.

Miesto práce
Humenné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
4,24 EUR/hod.Celková hodinová mzda: TPP 5,51eur/hod brutto a SZČO je 8,56 eur/hod. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha CNC strojov:
• CNC sústružník - stroj MAS 630 multcat
• CNC sústružník - stroj Tacchi
• CNC frézar - stroj Zayer
• CNC sústružník - stroj Karusel

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám životopis emailom na [email protected], prípadne sa informujte telefonicky na čísle +421 903 562 293.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Etablovaná nadnárodná spoločnosť, dlhodobo pôsobiaca na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technickej, strojárskej alebo hutníckej oblasti

• Vyučený v strojárskom odbore výhodou
• Znalosť čítania technickej dokumentácie
• Skúsenosti s riadiacim systémom Siemens Sinumerik 840D
• prax v danej oblasti nutná

PRACA.SK, s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting pracovníkov v oblasti výroby, elektrotechnického priemyslu, logistiky a služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hutnícka 1
040 01 Košice
ID: 4012068  Dátum zverejnenia: 15.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,24 EUR/hod.