Reagujte bez životopisu

Obsluha výrobnej linky - nástup do kmeňového stavu - dlhodobá, stabilná práca

PRACA.SK, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,8 EUR/hod.3,8 EUR/hod. (100€ dochádzkový bonus), ďalšie výkonnostné príplatky a príplatky v súlade so Zákonníkom práce, priemerná mesačná mzda 900EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montážne a demontážne práce
- kompletizovanie
- obsluha výrobnej linky
- práca v modernej automatizovanej výrobe
- práca 12 hod. zmeny

- čisté prostredie v nových priestoroch
- osobný prístup k zamestnancom
- teambuldingove stretnutia (firemná párty)
- možnosť mesačných výkonnostných bonusov
- možnosť predkladania vlastných nápadov na zlepšenie

Ak máte záujem o pracovnú ponuku, prosím POŠLITE NÁM SVOJ ŽIVOTOPIS NA [email protected] ALEBO NÁS KONTAKTUJTE PRIAMO TELEFONICKY NA ČÍSLE 0903562293.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektrotechnických komponentov pre automotive a iné priemyselné využitie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predošlá skúsenosť práce vo výrobnej spoločnosti výhodou
- skúsenosť na pozícii Operátora v elektrotechnickom priemysle výhodou
- ochota pracovať na pracovné zmeny
- práca v stoji
- nočná práca
- nevyhnutná manuálna zručnosť (drobné súčiastky)

PRACA.SK, s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting pracovníkov v oblasti výroby, elektrotechnického priemyslu, logistiky a služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hutnícka 1
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. František Bodnár
Tel.: +421907192799
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3986026  Dátum zverejnenia: 13.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,8 EUR/hod.