Bankár Špecialista - Mikro segment - možnosť práce v Košiciach, Žiline, Nitre, Bratislave

PRACA.SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď, resp. dohodou.
900 EUR/mesiac+ pravidelné príplatky + odmeňovanie podľa bonusového systému

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny predaj korporátnych produktov banky pre právnické osoby a fyzické osoby podnikateľov
- vyhľadávanie nových klientov
- identifikovanie obchodných príležitostí a poskytovanie odborného poradenstva u klienta

- individuálny a trpezlivý prístup
- dôkladné zaškolenie a podpora
- work-life balance
- motivujúce finančné ohodnotenie a bonusy zohľadňujúce aj individuálne výkony zamestnanca
- budete mať priestor pre kariérny a osobnostný rast a možnosť realizovať svoje nápady
- získate zaujímavé zľavy na čerpaní bankových a poistných produktov
- príspevok na DDS
- a mnoho iných benefitov, o ktorých sa môžete porozprávať na osobnom stretnutí

V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás mailom na [email protected] alebo priamo na telefónnom čísle 0910666657.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Dlhodobo pôsobiaca banka na našom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zručnosti v obchodnej činnosti
- skúsenosti v akvizičnej činnosti
- znalosť účtovníctva - podvojné
- orientácia vo finančných výkazoch
- aktívny a samostatný prístup k riešeniu úloh
- prezentačné, komunikačné a organizačné schopnosti
- ochota cestovať vo zverenej oblasti
- vodičský preukaz typu B
- znalosť maďarského jazyka - výhodou

PRACA.SK, s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting pracovníkov v oblasti výroby, elektrotechnického priemyslu, logistiky a služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3899329  Dátum zverejnenia: 31.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac