Business Development Manager / Sales Representant

PRACA.SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
od 1 100 Eur brutto (Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)+ provízny systém odmeňovania a iné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávať nových obchodných partnerov v oblasti neživotného poistenia s ponukou poistných produktov
- poskytovať celkový servis a starostlivosť pri dojednávaní poistných zmlúv v kmeni SFA
- predaj produktov neživotného poistenia (poistenie fyzických osôb a podnikateľov)prostredníctvom SFA
- Prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava cenových kalkulácií

- prácu v modernej a neustále sa rozvíjajúcej dynamickej spoločnosti so stabilným zázemím
- transparentnosť a seriózny prístup
- motivačný provízny systém odmeňovania
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- notebook
- program benefitov ( príspevok na DDS, teambuildingy, životné a úrazové poistenie zamestnancov...)

Ak máte záujem o pracovnú ponuku a spĺňate požiadavky na zverejnenú pracovnú pozíciu, prosím pošlite nám svoj životopis na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Našim klientom je moderná neživotná poisťovňa so zameraním na fyzické osoby a podnikateľov v oblasti poistenia majetku, zodpovednosti za škodu, úrazového poistenia a poistenia motorových vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- má obchodné myslenie, predajné zručnosti a schopnosť ich uplatňovať
- má dobré prezentačné, vyjednávacie a organizačné schopnosti
- je schopný samostatnej a systematickej práce
- má zmysel pre detail
- má aktívne vodičské zručnosti a je pripravený cestovať v rámci prideleného obvodu
-je ochotný učiť sa nové poznatky z oblasti poistenia

PRACA.SK, s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting pracovníkov v oblasti výroby, elektrotechnického priemyslu, logistiky a služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3598197  Dátum zverejnenia: 11.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 100 Eur brutto (Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)+ provízny systém odmeňovania a iné benefity