Lakovač s nástupom do kmeňového stavu

PRACA.SK, s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Mzdové podmienky (brutto)
Plat 3,32€/hod. + variabilná zložka do 30%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pripravovanie, miešanie a nanášanie základnej farby, metalízy, farby a laku striekacími pištoľami na vozidlo alebo jeho časti.
- Kontrolovanie kvality odvedenej práce po dôkladnom vypálení a vytvrdnutí laku.
- Odstraňovanie vzniknutých nedostatkov v súlade s technologickými postupmi.

- dlhodobá perspektívna práca pre nadnárodnú spoločnosť
- možnosť vzdelávania a kariérneho rastu

Ak máte záujem o pracovnú ponuku a spĺňate požiadavky na zverejnenú pracovnú pozíciu, prosím pošlite nám svoj životopis na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je celosvetovo popredný dodávateľ kompletných technológií, zariadení a služieb pre vodné elektrárne, papierne a celulózky, spracovateľov kovov a ocele, a tiež filtráciu kalov v komunálnej aj priemyselnej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- Vyučený v strojárskom odbore alebo prax minimálne 2 roky
- Skúsenosti s nanášaním farieb valčekovaním a striekaním pri nízkych a vysokých tlakoch
- Skúsenosti s nanášaním tmelov na kov, rôznych druhov farieb (syntetické, polyuretánové, s prísadou zinku, ...)

PRACA.SK, s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting pracovníkov v oblasti výroby, elektrotechnického priemyslu, logistiky a služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3549502  Dátum zverejnenia: 28.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat 3,32€/hod. + variabilná zložka do 30%