Technológ procesov vstrekovania a povrchovej úpravy plastov

PRACA.SK, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
Ihneď
1000 - 1200€ základná mzda (podľa znalostí) + prémiová zložka 50% + ročné a mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a zodpovednosť za technologické procesy vstrekovania plastov, montáže zostáv, povrchovej úpravy,
- interná a externá komunikácia v súvislosti s technologickými procesmi,
- ridenie a organizácia skúšok a testovania nových procesov, projektov a technológií,
- zlepšovanie a úspory procesov, riadenie a hodnotenie tímu majstrov a zoraďovačov,
- účasť na odborných interných poradách a stretnutiach so zákazníkmi,
- zodpovednosť za pridelené ciele a technologickú kvalitu procesov, normovanie, - spolupráca na nových projektoch cenotvorba z pohľadu strojov a použitých materiálov.

- možnosť ubytovania v PP,
- ročné a mimoriadne odmeny,
- stabilná dlhodobá práca,
- možnosť ďalšieho vzdelávania,
- práca pre jedného z lídrov na našom trhu.

Ak Vás pracovná pozícia oslovila, kontaktujte nás zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť pôsobí na trhu takmer 30 rokov a vďaka neustálej modernizácii a zvyšovaniu výrobných kapacít sa stala lídrom v oblasti výroby plastových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosti procesov a technológií vstrekovania plastov,
- programovanie a riadenie 6 a 3 osích robotov/manipulátorov,
- princípy konštrukcie a výroby vstrekovacích foriem a manipulátorov,
- štatistické metódy vyhodnocovania a riadenia kvality výroby,
- dobrá znalosť ISO štandardov vrátane IATF/ISO 16 949,
- znalosť a porozumenie technickej a technologickej dokumentácie (2D výkresy, 3D modely),
- znalosť a ovládanie analýz FMEA, PARETO, ISHIKAWA, PDCA ( PRAV)
- riadiace predpoklady.

PRACA.SK, s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting pracovníkov v oblasti výroby, elektrotechnického priemyslu, logistiky a služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3474425  Dátum zverejnenia: 21.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1200€ základná mzda (podľa znalostí) + prémiová zložka 50% + ročné a mimoriadne odmeny