Skladník

PRACA.SK, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2,70€/hod + 50% prémiová zložka + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha VZV,
- zabezpečenie plynulej nakládky a vykládky,
- zodpovednosť za bezškodovú manipuláciu s materiálom a výrobkami.

Ak Vás pracovná pozícia oslovila, kontaktujte nás zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť pôsobí na trhu takmer 30 rokov a vďaka neustálej modernizácii a zvyšovaniu výrobných kapacít sa stala lídrom v oblasti výroby plastových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- znalosť princípov skladovania, expedície,
- čítanie sprievodnej dokumentácie (DL, NL),
- práca so skenerom,
- preukaz a prax vo vedeni VZV,
- fyzická zdatnosť,
- práca v exteriéri - nakládka, vykládka.

PRACA.SK, s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting pracovníkov v oblasti výroby, elektrotechnického priemyslu, logistiky a služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3467585  Dátum zverejnenia: 10.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,70€/hod + 50% prémiová zložka + príplatky