Social Media Konzultant

PR.Konektor s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1/A, 821 08 Ružinov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1400 (brutto) + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako social media konzultanta budeš spojka medzi klientom a sociálnymi sieťami. Čaká ťa práca pre klientov ako Alpro, Figaro, VSE, NN Životná poisťovňa, na kampaniach, tendroch a na spoločných projektoch so sesterskými agentúrami.

Do našich kancelárií, ktoré zdieľame spolu so sesterskou firmou Konektor Social, hľadáme skúseného socialistu.

Social media konzultant je schopný zastrešiť klienta “na kompletku”:

– na sociálnych sieťach máš už čo-to odklikané, odscrollované (aspoň 2 roky skúseností)
– nerobí ti problém napísať copy, brief pre grafika, a výsledok si obhájiť u klienta (ako konzultant musíš zvládnuť aj komunikáciu s klientom)
– gramatika a kreativita sú tvoje najlepšie kamarátky, nie iba známe (hľadáme kreatívneho človeka, ktorý sa nebojí brainstormovať, vymýšľať a skúšať)
– Prieskumník nebol pre teba problém, ale výzva
– pri zostavovaní budgetu si spievaš obľúbenú pesničku a nohou dupkáš do melódie (ako konzultant máš klienta ako na dlani, neexistuje medzi vami nikto iný a vždy vieš o všetkom, čo sa na danom accounte deje)
– máš rád Prahu a cesty vlakom (materská firma sídli v stovežatej, kam chodíme každý mesiac na pravidelné stretnutia s klientmi a kolegovcami)
– MS Office používaš bez problémov na používateľskej alebo pokročilej úrovni
– poznáš Kontentino a ideálne si s ním už pracoval
– Sysomos, Clarabridge (Engagor), AIO… aj toto je software, s ktorým prídeš do kontaktu – akákoľvek súsenosť s nimi vítaná, ale nie podmienkou
– anglický jazyk nemáš iba na papieri, ale naozaj na jazyku

Okrem kolektívu uvoľnených ľudí, psíka v office a pravidelných ciest do Prahy ponúkame aj zaujímavé finančné ohodnotenie + bonusy (ak sa nám bude spolu dobre pracovať), možnosť vziať si home office a každý rok rastúci počet dovolenkových dní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

PR.Konektor pôsobí na Slovensku od roku 2007. Zdieľame know how a klientov s českou materskou agentúrou. Sme členmi Asociácie PR agentúr Slovenska (APRSR) a tiež globálnej siete Eurocom Worldwide (www.eurocompr.com). Sme komunikačná agentúra, ktorá ide cestou integrovanej komunikácie - spájame svet tradičných médií, sociálnych médií so svetom influencerov do ucelených kampaní/komunikácie. Sme silní v korporátnej a krízovej komunikácii, ale tiež v produktovej komunikácii, storytellingu a práci s influencermi. Pracujeme pre silných korporátnych klientov ako NN Životná poisťovňa, innogy, Bayer či Arca Capital, ale tiež pre love brandy ako Milka, BeBe, Oreo, Haribo, Danone či Hornbach, televízie AMC, Sport1 a Sport2. Pravidelne vyhrávame ceny v domácich i zahraničných súťažiach. Integrované projekty pre klientov realizujeme v spolupráci s materskou pražskou agentúrou, ale tiež so sesterskými agentúrami Konektor Social (social media) a Hive (influenceri).

Adresa spoločnosti

Konektor Social
Priemyselná 1/A
82109 Bratislava
ID: 3421065   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1400 (brutto) + bonusy