Obchodný zástupca

Pr-Fi s. r. o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
9.1.2023
2 200 EUR/mesiac+ bonusy. K základnej mzde prislúchajú odmeny na základe výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívnych a ambicióznych ľudí, ktorí chcú pracovať, aktívne sa spolupodielať na rozvoji firmy a prichádzajú s nápadmi na zlepšenia.

Čo ťa čaká :
- aktívna práca s firemnými databázami
- aktívne telefonovanie potenciálnym klientom/zákazníkom
- pravidelné reportovanie
- osobné stretnutia so zákazníkmi

Očakávame aktívny prístup k práci, na telefóne aj pri osobnom stretnutí.

- istota pracovnej zmluvy s fixnou a variabilnou zložkou
- pravidelné školenia, pomoc pri osobnostnom raste sú samozrejmosťou
- pracujeme len počas pracovných dní
- možnosť realizácie v práci a priestor pre nápady na zlepšenie
- ide nám o kvalitu a nie kvantitu zamestnancov
- káva a pitný režim na pracovisku je samozrejmosťou
- nadštandardné odmeny a bonusy
- ponúkame stabilné miesto a zázemie. Počas pandemickej situácie sme systematicky rástli, takže korona vlny ani politická situácia sa nás nedotkla

Nemusíš mať skúsenosť v oblasti obchodu, dôležitá je schopnosť komunikovať, rozmýšľať a vytrvalosť. Ostatné ťa naučíme.

Ak si už v minulosti dosahoval/a nadštandardné výsledky, budeme radi ak nám zašleš svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikačné zručnosti
- samostatnosť
- proaktívny prístup
- schopnosť pracovať pod tlakom
- chuť vzdelávať sa

Spoločnosť Pr-fi sa profiluje ako úzko špecializovaná spoločnosť pre náročných zákazníkov. Žiadne kobercové nálety alebo neprofesionálny obchodník. Nie náhodou je 90% našich zákazníkov z radov bývalých klientov alebo odporúčaní od nich.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4422319  Dátum zverejnenia: 9.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac