Obchodný zástupca

Pr-Fi s. r. o.

Miesto práce
Bratislava II
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiacZákladná mzda môže byť po dohode vyššia na základe kvalifikácie/skúseností. K základnej mzde prináležia mesačné výkonostné bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa čaká a neminie :

- aktívna práca s firemnými databázami
- vytváranie dlhodobých vzťahov s klientom
- aktívne telefonovanie potencionálnym klientom/zákazníkom
- pravidelné reportovanie – áno, aj štatistiky treba občas robiť
- osobné stretnutia v prípade dostatočnej kvalifikácie a "matovičovho" dovolenia.

Hľadáme aktívnych a ambicióznych ľudí, ktorí chcú pracovať, radi sa učia nové veci, majú skvelé nápady pre svoj rozvoj, ako aj rozvoj tímu, nečakajú na rozkazy, ale vedia pracovať aj samostatne a prichádzajú s nápadmi na zlepšenia, ktoré sú vždy vítané.

"We’re just enthusiastic about what we do." Steve Jobs

Sme tím ambicióznych ľudí a ide nám o kvalitu a nie kvantitu zamestnancov.
Káva a pitný režim na pracovisku je samozrejmosťou.
Nadštandardný základný príjem a k tomu odmeny a bonusy.
Ak máš skvelé nápady, tak ich berieme všetkými desiatimi, preto sa môžeš u nás prejaviť.
Neustála podpora priameho nadriadeného.

Ak si ambiciózny, považuješ sa za schopného človeka (a ideálne ti to už niekedy povedal aj niekto iný), máš zmysel pre humor, rád pracuješ na sebe a chceš sa v živote posunúť ďalej, tak hľadáme práve Teba.

Ponúkaná základná mzda je na pokrytie základných životných potrieb, to čo je zaujímavé sú práve bonusy a prémie. Chceme ľudí, ktorým základ proste nestačí a vo svojich požiadavkách nemajú „strop“. Hľadáme aktívnych ľudí, ktorí už v minulosti dosahovali nadštandardné výsledky. S našimi skôsenostami a pomocou sa posunieš ešte ďalej.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - základy
Internet - pokročilý

Počet rokov praxe

obchodný zástupca

- komunikačné zručnosti sú dôležité
- samostatnosť je nevyhnutná
- proaktívny prístup
- schopnosť pracovať pod tlakom
- schopnosť vzdelávať sa

Spoločnosť Pr-fi sa profiluje ako úzko špecializovaná spoločnosť pre náročných zákazníkov. Bez ohľadu na rôzne požiadavky nášich klientov, vždy odvedieme 100% prácu. Žiadne kobercové nálety alebo neprofesionálny obchodník. Nie náhodou je 90% našich zákazníkov z radov bývalých klientov alebo odporúčaní od nich.

Poľná 40
900 28 Zálesie

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Mikita
E-mail: poslať životopis
ID: 4036522  Dátum zverejnenia: 21.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac