Operátor/Obchodný zástupca

Pr-Fi s. r. o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 150 EUR/mesiacZákladná mzda môže byť po dohode vyššia na základe kvalifikácie/skúseností. K základnej mzde prináležia mesačné výkonostné bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa čaká a neminie :

- aktívna práca s firemnými databázami
- vytváranie dlhodobých vzťahov s klientom
- aktívne telefonovanie potencionálnym klientom/zákazníkom
- pravidelné reportovanie – áno, aj štatistikami sa treba občas zabaviť :)
- osobné stretnutia po získaní kvalifikácie a osobnej istoty

Hľadáme aktívnych a ambicióznych ľudí ktorí chcú pracovať, radi sa učia nové veci, majú skvelé nápady pre svoj rozvoj, ako aj rozvoj tímu, nečakajú na rozkazy, ale vedia pracovať aj samostatne a prichádzajú s nápadmi na zlepšenia, ktoré sú vždy vítané.

"We’re just enthusiastic about what we do." Steve Jobs

Káva a pitný režim na pracovisku je samozrejmosťou.
Nadštandardný základný príjem a k tomu odmeny a bonusy.
Ak máš skvelé nápady, tak ich berieme všetkými desiatimi, preto sa môžeš u nás prejaviť.
Neustála podpora a pomoc priameho nadriadeného.

Sme tím ambicióznych ľudí a ide nám o kvalitu nie kvantitu zamestnancov. Hľadáme samostatnú a ambicióznu osobu, ktorá nemá rada obmedzenia pri výplate, pretože sa chce mať vo svojom živote lepšie.
Ak sa považuješ za schopného človeka (a ideálne ti to už niekedy povedal aj niekto iný), máš zmysel pre humor, rád pracuješ na sebe a chceš sa v živote posunúť ďalej, tak hľadáme práve Teba.

Ponúkaná základná mzda je na pokrytie základných životných potrieb, to čo je zaujímavé sú práve bonusy a prémie. Chceme ľudí, ktorým základ proste nestačí a vo svojich požiadavkách nemajú „strop“. Hľadáme aktívnych ľudí, ktorí už v minulosti dosahovali nadštandardné výsledky. S našimi skúsenosťami a pomocou sa posunieš ešte ďalej.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti sú dôležité
- samostatnosť je nevyhnutná
- proaktívny prístup
- schopnosť pracovať pod tlakom
- ochota vzdelávať sa a pracovať na sebe
- všeobecný prehľad je výhodou

Spoločnosť Pr-fi sa profiluje ako úzko špecializovaná spoločnosť pre náročných zákazníkov. Žiadne kobercové nálety alebo neprofesionálny obchodník. Nie náhodou je 90% našich zákazníkov z radov bývalých klientov alebo odporúčaní od nich.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4036522  Dátum zverejnenia: 31.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac