Strategický nákupca

PPS Group a.s.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacod 1200,-€ brutto +13. plat (Základná mzda* + platové rozpätie + výkonnostná odmena) *Z toho základná mzda 820,00,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za včasné, plynulé a ekonomicky efektívne zásobovanie materiálom s cieľom zaistiť jeho nepretržitú dodávku pri optimálnych nákladoch v súlade so zásadami a internými normami riadenia.
Zodpovedá za znižovanie obstarávacích nákladov a minimalizovanie nákladov firmy.
Vykonáva prieskum trhu, analyzuje a vyberá dodávateľov s ohľadom na kvalitu materiálov, ceny, platobné podmienky, rýchlosť a spoľahlivosť dodávok.
Pripravuje podklady na uzatváranie kúpnych zmlúv a iných rozhodnutí o nákupe materiálu pre riaditeľa úseku.
Hodnotí dodávateľov a udržiava s nimi kontakt s cieľom zaistiť kvalitné a spoľahlivé zdroje zásob a informácií.

Ubytovanie zdarma v areáli firmy
Bohatý sociálny program

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s profesijným životopisom je potrebné zaslať na Email: [email protected]. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú potrebné požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
iScala (ERP) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v strategickom nákupe, vo výrobnej spoločnosti, preferovane v strojárskej

Počet rokov praxe

3

Analytické a negociačné schopnosti,
Navrhovanie efektívnych riešení,
Vytváranie nákupnej stratégie,
Schopnosť pracovať samostatne, zodpovedne, proaktívne a spoľahlivo,
Pracovné nasadenie, schopnosť pracovať v tíme,
Schopnosť aktívne komunikovať v anglickom jazyku.

Spoločnosť so 70 ročnou tradíciou v strojárenskej výrobe sa v súčasnosti zameriava na výrobu stredne veľkých a stredne ťažkých zváraných konštrukcií pre celosvetovo známych zákazníkov. Portfólio tvoria prevažne rámy, výložníky, ramená pre stroje a zariadenia používané v banskom, stavebnom, drevospracujúcom priemysle, logistike a preprave. Spoločnosť je technologicky vybavená tak, že dokáže zákazníkovi poskytnúť komplexné služby od operácií delenia materiálu až po finálne operácie lakovania a montáže.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3481131  Dátum zverejnenia: 21.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac