Technológ zvárania

PPS Group a.s.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900,- € brutto (Základná mzda* + platové rozpätie + výkonnostná odmena) *Z toho základná mzda 744,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva technologickú prípravu výroby zvarencov a to spracovanie technologických postupov zvárania, návrh a vybavenie zváracích pracovísk, návrh toku materiálu, návrh strojov a zariadení, prípravkov a náradia.
Zodpovedá za vecnú správnosť a kompletnosť technologickej dokumentácie.
Zodpovedá za nábeh novej výroby, zúčastňuje sa zavádzania nových výrobkov do sériovej výroby.
Realizuje návrhy a príkazy trvalých zmien v platnej technickej dokumentácii, navrhuje opatrenia na zvýšenie efektivity výroby, skrátenie výrobných časov a zníženie spotreby materiálu.
Rieši operatívne problémy vo výrobe v oblasti technológie zvárania, navrhuje riešenia.

Ubytovanie zdarma v areáli firmy
Bohatý sociálny program
Možnosť odborného rastu v rámci normy STN EN ISO 14731

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom je potrebné zaslať na E-mail:[email protected] Uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky, budú pozvaní na pracovný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.11.2018 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Kvalifikovaný zváračský technológ podľa STN EN ISO 14731 - výhodou
Zodpovednosť podľa STN DIN ISO 18 800 - 7, STN EN ISO 1090, STN EN ISO 3834 - výhodou
Znalosti z oblasti technologických procesov a strojárskych technológií
Praktické skúsenosti so zváraním teoretické poznatky vo zváraní - výhodou
Orientácia vo výkresovej dokumentácii

Spoločnosť so 60 ročnou tradíciou v strojárenskej výrobe sa v súčasnosti zameriava na výrobu stredne veľkých a stredne ťažkých zváraných konštrukcií pre celosvetovo známych zákazníkov. Portfólio tvoria prevažne rámy, výložníky, ramená pre stroje a zariadenia používané v banskom, stavebnom, drevospracujúcom priemysle, logistike a preprave. Spoločnosť je technologicky vybavená tak, že dokáže zákazníkovi poskytnúť komplexné služby od operácií delenia materiálu až po finálne operácie lakovania a montáže.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Tajovského 7
962 12 Detva

Kontakt

ID: 3424685   Dátum zverejnenia: 11.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900,- € brutto (Základná mzda* + platové rozpätie + výkonnostná odmena) *Z toho základná mzda 744,- €