Zmenový majster

PPS Group a.s.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac1000,- € brutto (Základná mzda* + platové rozpätie + výkonnostná odmena) * Z toho základná mzda 838,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zmenový majster zabezpečuje koordináciu výroby na pracovných zmenách (I.,II.,III.,NP),
Zabezpečuje plynulý chod výroby a plnenie denného/ týždenného plánu výroby
Prijíma nápravné opatrenia v prípade odchýlok
Hodnotí a motivuje riadených zamestnancov
Podieľa sa na optimalizácii a neustálom zlepšovaní procesov

ubytovanie zdarma
rozvoj a vzdelávanie
sociálna a zdravotná starostlivosť

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom je potrebné zaslať na E-mail:[email protected]. Uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky, budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

zmenový majster v strojárskej výrobe

Počet rokov praxe

2

Manažérske zručnosti
Schopnosť motivovať zamestnancov
Zvládanie stresu a riešenie konfliktných situácií
Prirodzená autorita, orientácia na výsledok
Základné znalosti materiálov, procesov zvárania a čítania výkresov

Spoločnosť so 70 ročnou tradíciou v strojárenskej výrobe sa v súčasnosti zameriava na výrobu stredne veľkých a stredne ťažkých zváraných konštrukcií pre celosvetovo známych zákazníkov. Portfólio tvoria prevažne rámy, výložníky, ramená pre stroje a zariadenia používané v banskom, stavebnom, drevospracujúcom priemysle, logistike a preprave. Spoločnosť je technologicky vybavená tak, že dokáže zákazníkovi poskytnúť komplexné služby od operácií delenia materiálu až po finálne operácie lakovania a montáže.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3161846  Dátum zverejnenia: 8.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac