Majster zvarovne

PPS Group a.s.

Miesto práce
Tajovského 7, Detva
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zmenový majster zabezpečuje koordináciu výroby na pracovných zmenách (I.,II.,III.,NP),
Zabezpečuje plynulý chod výroby a plnenie denného/ týždenného plánu výroby
Prijíma nápravné opatrenia v prípade odchýlok
Hodnotí a motivuje riadených zamestnancov
Podieľa sa na optimalizácii a neustálom zlepšovaní procesov

Ubytovanie zdarma v areáli firmy
Bohatý sociálny program
Zaujímavé platové ohodnotenie

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom je potrebné zaslať na E-mail:uchadzaci@ppsgroup.sk. Uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky, budú pozvaní na pracovný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.10.2017 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Manažérske zručnosti
Schopnosť motivovať zamestnancov
Zvládanie stresu a riešenie konfliktných situácií
Prirodzená autorita, orientácia na výsledok
Základné znalosti materiálov, procesov zvárania a čítania výkresov

Spoločnosť so 60 ročnou tradíciou v strojárenskej výrobe sa v súčasnosti zameriava na výrobu stredne veľkých a stredne ťažkých zváraných konštrukcií pre celosvetovo známych zákazníkov. Portfólio tvoria prevažne rámy, výložníky, ramená pre stroje a zariadenia používané v banskom, stavebnom, drevospracujúcom priemysle, logistike a preprave. Spoločnosť je technologicky vybavená tak, že dokáže zákazníkovi poskytnúť komplexné služby od operácií delenia materiálu až po finálne operácie lakovania a montáže.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Tajovského 7
962 12 Detva

Kontakt

ID: 3161846   Dátum zverejnenia: 18.9.2017