Predavačka - od 900 € - TPP - Nitra - Planet Paris OC Mlyny

EVP TRADE s.r.o.

Miesto práce
Galéria Mlyny, Štefánikova trieda, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiacZáklad + odmena za predaj + zákonné príplatky osobné ohodnotenie, príplatky za víkend

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TPP - Hľadáme skúsenú a zodpovednú asistentku predaja s praxou do jednej z našich dámskych/pánskych predajní s exkluzívnym talianskym a francúzskym textilom - Planet Paris a Planet Paris for Men - OC Mlyny Nitra.

Pracovná doba je 6 až 12 hod./denne (krátky/dlhý). Prax v obchode NUTNÁ!
Výhody:

- Víkendové príplatky
- Osobné ohodnotenie

Na tejto pracovnej pozícii je potrebné:

mať prax asistenky predaja,
byť komunikatívny
byť priateľský,
byť zodpovedný,
mať prehľad o módnych trendoch (výhodou).
mať zručnosť sociálnych sietí (výhodou)
prax s prácou s pokladňou,
mať aktívny prístup k práci,
mať komunikačné zručnosti, ústretovosť a príjemné vystupovanie,
Prax v obchode NUTNÁ,
láske a prehľad v móde plusom.

Víkendové príplatky
Mesačné osobné ohodnotenie
Každý náš zamestnanec automaticky získava zľavu z nákupov v našich predajniach Planet Paris v Trenčíne a Nitre.

Prosím zašlite nám email s vašim CV a fotografiou len v prípade vážneho záujmu na adresu: [email protected] prípadne nám zavolajte na tel.č. +421 907 988 147

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Manažment, Obchod, Ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

prax s predajom na predajniach NUTNÁ,
príjemné vystupovanie,
znalosť a ovládanie sociálnych sietí
Vek minimálne 24 rokov

Stará Pošta Cabaj - https://www.facebook.com/StaraPostaCabajCapor

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4132935  Dátum zverejnenia: 6.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac