Chyžná/záhradník

PPO, s.r.o.

Miesto práce
Marianka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
podľa dohody
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš brigádovať pri Bratislave s ubytovaním zdarma? Ponúkame Ti pozíciu chyžná/záhradník. Náplňou práce je príprava raňajok, upratovanie izieb na penzióne, žehlenie, záhradné práce, zásobovanie automobilom. Zmeny sú 12 hodinové (príp. 8 hodinové podľa dohody) v dvojtýždňových turnusoch (pracovník dva týždne pracuje a dva týždne má voľno). Pracovná doba je počas turnusu pondelok-nedeľa. Zamestnancom môže byť počas pracovného turnusu poskytnuté ubytovanie.

Ubytovanie zdarma. Možnosť vyplácania po ukončení turnusu.

Kontaktovaní budú len záujemcovia, ktorí zašlú životopis s e-mailovým a telefonickým kontaktom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čistý výpis z registra trestov, platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.

Catering, ubytovacie služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PPO, s.r.o.
Potočná 67
900 33 Marianka

Kontakt

Kontaktná osoba: Renata Lechtová
E-mail: poslať životopis
ID: 510345   Dátum zverejnenia: 11.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,10 EUR/hod.