5,5 - 6 EUR/hod.

Ručné balenie príborových setov a slúchadiel

PPO, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Balenie príborových setov a slúchadiel pre leteckého prepravcu. Fyzicky nenáročná manuálna práca, dôležitá je dobrá motorika. Práca nie je vhodná pre mužov. Pracovná doba 5:30 - 13:30. Prevádzka sa nachádza v Bratislave, neďaleko železničnej stanice Nové mesto. Je možná dohoda o výške pracovného úväzku (len niektoré dni v týždni, resp. kratší pracovný čas), ale len v rámci platnej pracovnej doby spoločnosti. Práca cez víkend je možná až po zaučení. Nástup možný okamžite. Uprednostnení budú uchádzači o TPP a dlhodobú brigádu. Počas doby zaučenia bude pracovníkovi vyplácaná fixná hodinová mzda 5,5 EUR, po zaučení (1-2 mesiace) prechod na úkolovú mzdu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

ca. 900 EUR

Žiadosti prosím zasielať e-mailom. Posudzované budú len žiadosti uchádzačov s priloženým životopisom. Žiadosti budú posudzované priebežne a uchádzači budú vyrozumení na e-mailovú adresu uvedenú v žiadosti. Vybraní záujemcovia budú mať možnosť si ponúkanú prácu vyskúšať po dobu jedného týždňa s výplatou v deň ukončenia tejto doby. Na základe výsledkov a predpokladov je možná následná dohoda o type pracovného úväzku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Catering, ubytovacie služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PPO, s.r.o.
900 33 Marianka

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Lechta
E-mail: poslať životopis
ID: 2713678   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   ca. 900 EUR