Šička

PPO Dema, s.r.o.

Miesto práce
Dlhá 249, Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
866 EUR/mesiacdochádzková prémia, výkonnostná prémia, vernostný zamestnanecký bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

priemyselné šitie textilných fixácií, prepravných balení na základe výrobnej dokumentácie na šicích strojoch a ultrazvukových zváracích strojoch

pracovný pomer po zaškolení na dobu neurčitú
stabilné dlhodobé zamestnanie
zvýhodnené nákupy tovaru v obchodnej sieti spoločnosti DEMA Senica a. s. - bicykle, kočíky, doplnky
možnosť odvozov z poobedných zmien
v prípade pracovných sobôt príplatok za dochádzku navyše

Informácie o výberovom konaní

práca v jednojzmennej/dvojzmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

krajčírske

vyhovujúci zdravotný stav
zodpovedný a aktívny prístup k práci
otvorený k inováciám a zmenám
skúsenosti na pozícii šička vítané

PPO Dema s.r.o. je jedným z významných dodávateľov textilných
a plastových prepravných obalov pre automobilový, potravinársky priemysel a distribúciu.
Vývoj, návrh a realizácia projektov pre všetky svetové automobilky a ich dodávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2420246  Dátum zverejnenia: 5.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac