Account manager

ppm factum s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebojíte sa zodpovednosti a máte chuť svoje schopnosti využiť v prestížnej btl agentúre, ktorá poskytuje servis pre významné medzinárodné spoločnosti?

Tak ste to možno Vy, o koho by sme radi rozšírili náš tím.

Vašou úlohou na uvedenej pozícii bude hlavne:

Starostlivosť o zverených klientov a denná komunikácia s nimi (najvýznamnejšie FMCG spoločnosti)
Riadenie a koordinácia projektov v oblasti podpory predaja - ochutnávky, roadshow, eventy
Návrh a realizácia jednotlivých marketingových kampaní
Zodpovedanie za dodržiavanie schválených termínov
Spracovanie reportov, príprava prezentácií (Excel, PowerPoint, online systémy agentúry)
Celková administratíva spojená s realizáciou projektov a systémom agentúry

Stabilné a prestížne pracovné prostredie
Rôznorodá práca na mnohých projektoch významných nadnárodných klientov
Možnosť maximálneho uplatnenia osobných schopností a ich neustály rozvoj
Flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

predchádzajúce skúsenosti v btl agentúre výhodou

Spoločnosť poskytujúca služby v oblasti sales promotion, merchandising, audit monitoring a market research.

ppm factum, s.r.o.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2366044  Dátum zverejnenia: 1.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 EUR