Obchodný zástupca Košický kraj

PPG Deco Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 350 EUR/mesiac1000,- eur + bonusová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu hľadáme novú kolegyňu / nového kolegu - obchodného zástupcu.

Na starosti budete mať Košický kraj: Košice, Košice-okolie, Trebišov, Michalovce, Sobrance, Vranov nad Topľou, Humenné, Snina, Svidník a Stropkov.

Aká bude Vaša pracovná náplň?
- získavanie nových a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- zodpovednosť za dosiahnuté tržby v regióne
- poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom
- riešenie reklamácií
- spracovanie objednávok u zákazníka
- kontrola platobnej disciplíny zákazníkov
- prezentácia a podpora marketingových aktivít
- zhromažďovanie informácií ako podkladu pre analýzu trhu
- reportovanie na týždennej a mesačnej báze

- motivujúce finančné ohodnotenie
- bonusy v závislosti od pracovných výsledkov
- mobilný telefón, notebook
- služobné auto aj na súkromné účely
- profesionálne školenia
- možnosť cestovať
- zázemie úspešnej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti

V prípade Vášho záujmu nám zašlite štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

V reakcii na pozíciu je potrebné uviesť nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:

„Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti PPG Deco Slovakia, s.r.o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s prácou na pozícii obchodného zástupcu
- komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
- vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu
- samostatnosť, orientácia na výsledok
- skúsenosti v oblasti stavebníctva, náterových hmôt alebo farieb sú vítané

Spoločnosť PPG so sídlom v Pittsburgu pôsobí vo viac ako 60 krajinách po celom svete a je svetovým lídrom v oblasti náterových hmôt. Bola založená v roku 1883 a poskytuje svoj sortiment zákazníkom z oblasti priemyslu, stavebníctva, automobilovému priemyslu ako aj koncovým spotrebiteľom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3798031  Dátum zverejnenia: 29.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 350 EUR/mesiac1000,- eur + bonusová zložka