Autoklampiar

PPC TEAM plus s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
520 - 2 500 EUR/mesiac520 EUR základná zložka + výkonnostné odmeny, ktoré môžu dosiahnuť výšku až 2500 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- opravy karosérií v súlade s technologickými postupmi výrobcu vozidla
- karosárske opravy vozidiel v súlade s technologickými postupmi -rozoberanie, skladanie, výmeny dielov, rovnanie, zváranie, klepanie.
- výmeny čelných skiel

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- práca v autorizovanej prevádzke
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
- široký vzdelávací program a možnosť zvyšovania kvalifikácie
- motivujúce platové ohodnotenie podľa odbornosti a výkonov

Na osobný pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú nami zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť, zmysel pre detail, precíznosť, manuálna zručnosť, tímový hráč.

Autorizovaný predajca a servis automobilov zn.TOYOTA a LEXUS.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2485587  Dátum zverejnenia: 2.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520 - 2 500 EUR/mesiac520 EUR základná zložka + výkonnostné odmeny, ktoré môžu dosiahnuť výšku až 2500 EUR brutto