Elektromechanik pre systémy merania a regulácie

PPC Investments, a.s.

Miesto práce
Magnetová 12, 831 04 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie prevádzkovej kontroly správnej funkcie meradiel, automatík ovládania (S5 a S7) a regulačných prvkov
- odstraňovanie porúch na zariadeniach MaR
- práca v nepretržitej prevádzke (12 hodinový zmenový režim)

- zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- ďalšie vzdelávanie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, svoj profesijný životopis v slovenskom jazyku posielajte prosím emailom najneskôr do 31.7.2017. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Z kapacitných dôvodov však budeme odpovedať len kandidátom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor po splnení požadovaných kritérií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

- elektrotechnický smer, podmienkou je oprávnenie v zmysle § 22 Vyhlášky č. 508/2009 Z.z. v znení neskorších predpisov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- technická a manuálna zručnosť
- schopnosť učiť sa nové veci
- samostatnosť
- ochota ďalšieho vzdelávania
- znalosť anglického jazyka je výhodou, nie však podmienkou

Spoločnosť PPC Investments, a.s. je prevádzkovateľom elektrárenskej jednotky s výkonom 218 MW, dodávajúcim elektrinu do distribučnej sústavy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Magnetová 12
831 04 Bratislava
ID: 2162956   Dátum zverejnenia: 19.7.2017