Reagujte bez životopisu

Konštruktér, dizajnér

PPC Čab, a. s.

Miesto práce
Lahne 268, Čab
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacVýška nástupnej základnej mzdy závisí od preukázaných skúseností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- posudzovanie dopytov na izolátory z hľadiska vyrobiteľnosti podľa

technických požiadaviek zákazníka,

  • navrhovanie izolátorov a príprava výrobnej dokumentácie,
  • vypracovávanie technologických podkladov pre kalkulácie variabilných
nákladov výrobkov a ponúk,
  • technická podpora stredisku predaja, zákazníckeho servisu a
Marketingu
  • vypracovávanie rôznych dokumentov napr. prehľady, rozbory, technické
špecifikácie, atď.,
  • vedenie projektov,
  • komunikácia so zákazníkom pri riešení jeho požiadaviek

- práca na plný úväzok, príp. skrátený

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti

  • práca v medzinárodnom tíme
  • skúšobná doba 3 mesiace
  • pružný pracovný čas (úväzok 37,5 hod/týždeň)
  • štvrťročné odmeny do výšky 150€ podľa stanovených pravidiel
  • 13.plat
  • stravovanie v závodnej jedálni (výber z ponuky 6 jedál) 1,50€
  • 2 dni/mesiac - práca z domu
  • 2 sickday/rok
  • 2 dni plateného voľna nad rámec Zákonníka práce/rok
  • jazykové vzdelávanie na pracovisku za stanovených podmienok
  • poistenie zamestnávateľa za škodu spôsobenú zamestnávateľovi
(platené zamestnávateľom)
  • zaujímavý príspevok na DDS 1,3% - 3% v závislosti od veku a
vykonávaného druhu práce
  • firemné akcie (Deň otvorených dverí, vianočné posedenie, a pod.)
  • pitný režim
  • parkovanie v objekte zamestnávateľa

Motivačný list a CV je potrebné zaslať elektronickou poštou.

Na pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Autodesk AutoCAD - Mierne pokročilý
Autodesk Inventor - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie

- čítanie technickej dokumentácie

  • tímový hráč
  • schopnosť pracovať samostatne
  • zodpovednosť
  • dôslednosť

PPC Čab a.s. je technologickým lídrom a výrobcom moderných porcelánových elektrických izolátorov na vonkajšie vedenia, rozvodné stanice a elektrostatické odlučovače. Na trhu elektrotechnického porcelánu pôsobíme už od roku 1955, od roku 2017 sme súčasťou skupiny PPC Insulators a od roku 2022 sme sa stali súčasťou nadnárodnej korporácie ITG s celosvetovou pôsobnosťou.

V súčasnosti PPC Čab, a.s. zamestnáva takmer 150 zamestnancov, ktorí sú odborníkmi vo svojich odboroch. Či už sa jedná o špecialistov v oblasti dizajnu, technológie alebo výroby samotnej. PPC Čab poskytuje priestor na rozvoj a získavanie skúseností v početných oblastiach súvisiacich s výrobou a predajom elektrokeramických izolátorov na lokálnej a medzinárodnej úrovni.

Našimi prioritami je porozumieť potrebám zákazníkov a napĺňať ich požiadavky.

Vo vzťahu k zamestnancom uplatňujeme úctu, prejavujeme záujem o ich názory a v informovaní sme transparentní.
Ambíciou PPC ČAB je upevňovať lojalitu svojich súčasných zamestnancov a zároveň byť atraktívnym zamestnávateľom pre talenty.

Ilustračné video znázorňuje, ako prebieha výroba elektrických izolátorov.
Video z nášho výrobného závodu:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4784685  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac