Operátor - glazovač

PPC Čab, a. s.

Miesto práce
Lahne 268, Čab
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 550 EUR/mesiacHrubá mesačná mzda 1.300€ je stanovená pre nezaškoleného kandidáta. Po zaškolení a splnení stanovených podmienok je výška mesačnej mzdy až do 1.550€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti na dobu určitú 12 mesiacov s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú. Práca NIE JE vhodná pre ženy.
Hľadáme ľudí, ktorým sa chce pracovať v neistých časoch v istote.
Nanášanie glazúry na výrobky pomocou striekacej pištole. (pozri obrázok v ponuke)

Máš skúsenosti so striekaním pištoľou? Vyučil si sa ako autolakýrnik a nemáš prácu?
Alebo si na takúto prácu trúfaš?

Zavolaj, alebo pošli životopis a my Ťa pozveme na pohovor.

Na všetky činnosti každého zaškolíme.

  • práca na plný úväzok (hlavný pracovný pomer)
  • skúšobná doba 3 mesiace
  • týždenný úväzok 37,5 hod.
  • základná nástupná hrubá mesačná mzda spolu s príplatkami je 1.300€

v hrubej mesačnej mzde sú vyplácané:
+ príplatky podľa Zákonníka práce
+ mesačný dochádzkový bonus 30€ podľa interných pravidiel
+ mesačné odmeny do výšky 150€ podľa interných pravidiel
  • nadčas je preplácaný mesačne a štvrťročne
Benefity, ktoré Vám ponúkame:
  • 13. plat
  • stravovanie v závodnej jedálni - hodnota jedla 1,50€
  • pitný režim na pracovisku
  • osobné ochranné pracovné prostriedky sú poskytované zadarmo
  • šatňa so samostatnou sanitou a 2 skrinkami (na čisté a použité oblečenie)
  • práca v jednozmennej alebo nepretržitej prevádzke v 8 alebo 12 hodinových zmenách
  • zaujímavý príspevok zamestnávateľa na DDS 2% - 3% v závislosti od veku a vykonávaného druhu práce
  • parkovanie v areáli zamestnávateľa (zadarmo)

Životopis je potrebné zaslať elektronickou poštou. Kontaktujeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, strojárstvo, (príp. bez , ale s praxou) výhodou, nie podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PPC Čab a.s. je technologickým lídrom a výrobcom moderných porcelánových elektrických izolátorov na vonkajšie vedenia, rozvodné stanice a elektrostatické odlučovače. Na trhu elektrotechnického porcelánu pôsobíme už od roku 1955, od roku 2017 sme súčasťou skupiny PPC Insulators a od roku 2022 sme sa stali súčasťou nadnárodnej korporácie ITG s celosvetovou pôsobnosťou.

V súčasnosti PPC Čab, a.s. zamestnáva takmer 150 zamestnancov, ktorí sú odborníkmi vo svojich odboroch. Či už sa jedná o špecialistov v oblasti dizajnu, technológie alebo výroby samotnej. PPC Čab poskytuje priestor na rozvoj a získavanie skúseností v početných oblastiach súvisiacich s výrobou a predajom elektrokeramických izolátorov na lokálnej a medzinárodnej úrovni.

Našimi prioritami je porozumieť potrebám zákazníkov a napĺňať ich požiadavky.

Vo vzťahu k zamestnancom uplatňujeme úctu, prejavujeme záujem o ich názory a v informovaní sme transparentní.
Ambíciou PPC ČAB je upevňovať lojalitu svojich súčasných zamestnancov a zároveň byť atraktívnym zamestnávateľom pre talenty.

Ilustračné video znázorňuje, ako prebieha výroba elektrických izolátorov.
Video z nášho výrobného závodu:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4781007  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac